Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szemmel mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel mit gondoltok Elon Musk-ról?

Figyelt kérdés
Intelligens, munkamániás, humoros és nagy egzisztenciával rendelkezik. Emellett van egy normális megjelenése is.
máj. 13. 18:23
A kérdező szavazást indított:
Elon számomra vonzó
Közömbös nekem.
Nem szimpatikus.
30 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Férfi szemmel: bírom a csávót, egyik példaképem!
máj. 13. 18:24
 2/41 anonim ***** válasza:
99%
Öööö.... van egy rakás gyereke különböző nőktől. Szerinted mégis mit gondol erről bármely nő?
máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%

2, nekem enélkül az infó nélkül is unszimpatikus, taszító a megjelenése, mimikája, kisugárzása. Lehet, hogy egy szuper ember, ahogy a kérdező lája, nem tudhatom, de taszít.

Viszont, ha sok gyereke van sok nőtől, akkor ezek szerint sokaknak vonzó.

máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Elom meghódította azt az Amber Heard-ot is, akinek egy kutatás szerint a legszebb arca van a világon:


[link]


Szóval valamit tud a pasi, mert egy ilyen minőségű nőhöz már nem elég a pénz.

máj. 13. 18:42
 5/41 A kérdező kommentje:
*Elon
máj. 13. 18:42
 6/41 anonim ***** válasza:
88%
XD azt az Amber Heardot, aki odaszart az ágyra Jhonny Depp mellé. Micsoda hódítás.
máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Eleg narcisztikus szemelyisegjegyei vannak. Ok pedig sikeresek szoktak lenni, nemcsak a parkeresesben, ha megfelelo intelligenciaval tarsul. Amig keveset tudtam rola, addig szimpatizaltam a celjaival, amiota elojott a fuggony mogul, azota az egyik legunszimpatikusabb ember benyomasat keltette bennem.
máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
86%

"egy ilyen minőségű nőhöz"


Aki - ha igaz, ami kiderült a válóperes tárgyalásán - az ágyba sz*rik.

máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

#8


Erről nem hallottam, ez komoly?

Remélem, nem igaz. 😱

máj. 13. 18:51
 10/41 anonim ***** válasza:
86%
Az az Amber bebizonyította hogy a szép nők is tudnak undorító, prolik lenni. Sőt!
máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!