Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is jobban szeret külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is jobban szeret külön aludni?

Figyelt kérdés
Nem szeretek mással aludni, ez van. Most kénytelenek vagyunk, mert itt alszanak anyósék is, de nem tudok aludni, mert horkol meg jön az én térfelemre. Már egészen az ágy peremére kerültem, szerintem hajnalban tuti padlót fogok.
máj. 13. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
En a nőmmel szeretek ha van, én is horkolok.
máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyes pszichológusok szerint a hosszú házasság egyik titka a külön ágy, vagy külön hálószoba.


Én olykor éjszaka is olvasok. A tévét nem tűröm a hálóban a vibráló fények miatt.


A férjem horkol, szegény. Viszont szereti ágyból nézni a tévét. Szóval mi külön, és nem jelent semmit, kipihentek vagyunk és bomdogok.

máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Én a párommal alszom. Nekem ez alap. Ha horkolna össze se jövök vele.
máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Én jobban szeretek külön aludni, de azért mert van 2 gyerek. Az egyik a férjemmel a másik pedig, velem alszik. Próbáltunk együtt aludni, de úgy egyikünknek sem kényelmes.
máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eleinte együtt, aztán félidőtől már külön. Szintén horkolás, tvzés, más időpontokban fekvés az oka.
máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Örökké tudnék aludni a nők mellett. Nekem ez olyan, mintha azt mondanád, hogy szex nelkul akarsz elni. Eselytelen
máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
A hosszú házasság titka a külön hálószoba, amit egy óceán választ el egymástól.
máj. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A szex nem létfeltétel ,6-os!

Nagyon sok ember él szex nélkül,vagy úgy, hogy sosem lehet már benne része.

Sem a szex,sem a kapcsolat nem létszükséglet.Főleg egy langyos sz.r kapcsolat.

Egyébként pedig a külön szoba a legjobb,minden szempontból.Két hosszú kapcsolat után,ahol egy ágyban aludtunk, megfogadtam,hogy többé még egy szobában sem,senkivel.


F

máj. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Egy pasim se volt még akivel ne bírnék aludni, pedig volt olyan is, hogy 90x200 as ágyon aludtunk együtt hónapokig is.
máj. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ah, ne is mond. Férjem is elkezdte 10 év után, úgy tűnik vénül 😑 Meghallom, hogy skálázik és megy fel bennem a pumpa. Pedig eddig szerettem vele aludni.
máj. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!