Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő józanul nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő józanul nem ír vissza annak milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés

Még péntek este egy buliba találtam egy elég jó csajt. Sorba

utasította vissza a csávokat de mikor odamentem rögtön táncolt velem cigizni is kimentünk tehát rendes fénybe is látta hogy nézzek ki aztán vissza mentünk és még fél óra tánc meg csók volt még akkor meg kérdeztem hogy egy randihoz mit szólna azt mondta benne van facebokot is adott de 3 nap alatt vissza írt 3 sort😅


máj. 14. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled mégse.
máj. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen könnyűvérű lányoknak csak egy kis pillanatnyi figyelem kell. Megkapta, majd jövő pénteken megint kerít valakit, aki táncol és smárol vele, de ennyi.
máj. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Buliba becsiccsentve, vagy részegen nem lehet igazán komolyan venni, hogy szeretne tőled bármit. Olyankor az ember kilép kicsit az életéből, megfeledkezik minden gondjáról, és csak jól érzi magát. Másnap felkel, és már arra se emlékszik mit beszéltetek.
máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. azert ez nem igy van a valosagban.
máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3

Szóval van ilyen hogy csak csókolózni akar de semmi komolyabbat?

máj. 14. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Van.
máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dugni is akart de nem éltél a lehetőséggel..
máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!