Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja beszélek egy férfival, akivel kezdetben poénból írtunk egymásnak, kicsit hülyítettük a másikat. Fura volt már nekem az elején is, ezért kicsit jobban utána néztem és kiderült, hogy menyasszonya van. Itt elvágtam minden szálat, nem szerettem volna többé beszélni vele, mert nem szívesen lennék én sem a párja helyében. Elég durva szavakat vágtam hozzá, így közel 2-3 hétig csend volt. Majd újra érdeklődött felőlem, már teljesen baráti módon fordultam felé, sokszor tanácsot kért tőlem, elmesélte az életét, ami közel sem olyan, mint hittem. Elmondása szerint nem a legjobb a kapcsolata, de mégis van olyan időszak, amikor jó. Tele van nála a pohár, de mégsem lép, mert szeretne gyereket, attól függetlenül is, ha a párjával nem maradnak együtt. Miért? Annyira nem idős, sőt, fiatal. Bőven lenne lehetősége ismerkedni, találni valakit. Emellett időközönként keres engem, van hogy napokig beszélünk, ír, hív és nem tett le arról, hogy újra a szemembe nézhessen, és tudatosan ezek után mégis eltol magától vagy éppen én tolom el magamtól, hiszen tudom, hogy olyan érzések ébredhetnek fel, amiknek jobb ha rejtve maradnak. A személyes találkozókat abszolút kerülöm, mivel leszögezte nekem, hogy tudja, ha naponta beszélne velem és naponta látna, akkor belém is szeretne és felrúgná az egész életét.

Miért csinálja ezt egy férfi? Miért nem lépett évek óta? Hivatalosan semmi nem köti őket össze, nincs közös lakás stb.. Ez csak arról szól, hogy legyezgetné az egóját? Tőlem konkrét megerősítést sosem kapott, úgy fordulok felé, mint bárki máshoz.


máj. 14. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert esze ágában sincs elhagyni a menyasszonyát. Hogy neked mit mond, az egy dolog.

Gyereket akar akkor is, ha nem maradnak együtt. De kedves. A nő majd nevelgeti a gyerekét, ő meg hajtja tovább a nőket. Ahogy most is, ne legyenek illúzióid.

máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy patkány.
máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A bódító szöveg megy neki nagyon szépen, hogy attól fél belédszeret, és felrúgna mindent miattad, na persze. Tipikusan előadja milyen sz*r otthon, közben persze ez nem igaz, és mindent megkap tőle is! Ha kiderülne a dolog még téged hordana el minden hülye nőnek a menyasszonyának, hogy te nem hagyod őt békén!

Ő csak szeretőnek akar téged unaloműzésnek.

máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi vagy te? A pszichológusa?
máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!