Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki leveszi a profiljat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki leveszi a profiljat facen mert kapcsolata lett de aztan ra 2 honapra ujra lesz profilja, akkor szakitottak?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ez a hulyeseg de sok ismerosom torli a profilkepet amikor kapcsolata lesz ezt eszrevettem, foleg azok csinaljak akik ismerkedtek sokat facen. Viszont nem figyelgetem meg nem erdekel az eletuk hogy aztan tesznek e ki stb, de van egy fiu aki erdekel ugyanigy csinalt hogy levette a profiljat mert kapcsolata lett, de most 2 honap mulva ujra tett ki kepet.

Szakitottak?


máj. 14. 18:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Amugy azert vette le hogy bizonyitsa ezzel is a nojenek hogy o nem ismerkedik, ot nem mutogatja magat mas noknek. Ebbol gondolom hogy most azert tette vissza mert vege.
máj. 14. 18:32
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Te képes vagy hónapokig figyelni valakit és várni rá, amikor ő cseppet se törődik veled?

Kár az idődért.

máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Szakadj el a virtuális világtól, és próbálj élőben ismerkedni. Folyton azt lesni, hogy a neten mit csinál a másik, és erről elméleteket gyártani igen beteg.

Nekem van FB profilom. Soha nem használtam ismerkedésre, és limitált dolgokat posztolok csak rajta, mert tudom, hogy sok visszaélésre ad lehetőséget. Ésszel kéne használni.

Olyat én is hallottam, hogy a srác mindenkinek írogatott a neten, aztán hirtelen törölte magát. A férjem azt mondta, biztos valami féltékeny férj rajtakapta, és fél, hogy megtalálja, és megveri. Nem hiszem, hogy lett barátnője, és azért törölte magát.

máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle honnan tudjuk ezt megmondani mindenki azt csinál amit akar
máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!