Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letiltott minden előzmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltott minden előzmény nélkül a pasim, mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés

1 hete letiltott a pasim, úgy hogy az előttevaló találkozásnál már éreztem, hogy furcsa volt és távolságtartó, előtte való nap viszont még minden rendben volt és körberajongott.

Ezekszerint ez ennyi volt, és soha többet nem fog megkeresni? Hatalmasat csalódtam, és szomorú vagyok, hogy ennyit érek.

Szerintetek normális dolog így lezárni egy kapcsolatot?


máj. 14. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem normális dolog.

De örülj,hogy megszabadultál egy bunkótól.

Majd lesz normális.

máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szó nélkül letiltott? Nem, ez egyáltalán nem normális.
máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mással van már
máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván azért mert nem kellesz neki,de legalább egy üzit megírhatott volna a kis bunkó.
máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Összeszedett valakit.
máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Másik horgásztóban pecázik a kis botjával és úgy néz ki harapnak is a halak a botra.
máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van más neki és fél, hogy lebuktatod, mert nyilván melletted szette össze és a másik nő sem tud rólad. Én a helyedben csak azért is lebuktatnám.
máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy szerető voltál és otthon bukott le veled...
máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem volt gerince, hogy a szemedbe mondja, hogy szakítani akar. Volt ilyenem nekem is, rámcsapta a telefont, aztán másnap skype-on rám írt, hogy akkor ő ezt nem. 🙄 Asszem nem az enyém és a tiéd volt a történelem első és utolsó ghostingja.
máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!