Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondja meg, ha vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja meg, ha vége vagy van valakije?

Figyelt kérdés

Mostanában keveset ír, régebben minden nap írt. Általában este 7-23 ig dolgozik heti 6 napot. 2 műszakban minden nap. Ritkán van csak reggel 7-től 19-ig. Szóval ennek ellenére, írt minden nap este 23 után, tényleg minden nap.Most pl egy hete nem írt semmit,az utóbbi hónapokban is kevesebbet,mert kicsit összevesztünk azon, hogy nem túl megbízható mostanában .Amikor rá írtam most , azt írta ,hogy nagyon elfoglalt a munkájával. Erre annyit mondtam,hogy régebben is ugyanez volt a munka és ugyanennyi, mégis szakítottál rám időt és hogy mindenkinek arra van ideje , amire szán. Erre azt mondta ,hogy igen, kivetel azoknak ,akik kidolgozzák a "s*ggüket".


Aztán rákérdeztem,h esténként látványosan nem jön fel messengerre velem beszélni ,azért van-e eltűnve ,mert van-e valakije . Azt mondta nincs. Mivel ugyanúgy nwm jelentkezett esténként ,mégegyszer rákérdeztem, hogy mi baja van pontosan vagy van-e vkije,de nem válaszolt .Szerintetek mi lehet vele, hogy hirtelen egy hó alatt, így megváltozott ? Ezelőtt az esküvőt terveztük...🤷😔



máj. 14. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Virtuákis kapcsolatban esküvőt terveztetek?!

Viccelsz? Milyet? Virtuális esküvő, virtuális nászéjszaka, virtuális esküvő?

Atya, Ég!

Felejtsd el. Van egy valós magánélete, kiszállt ebből a beteg dologból. Tedd te is azt.

máj. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Mert még ennyibe se néz mint látjuk. Engedd el, ő már éli a való világot, térj vissza te is a valóságba. Nincs ennek értelme.
máj. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem kezd kinyiffanni a napi két műszaktól hat napban. A halálos ágyamról én sem csajokat szórakoztatnék.
máj. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat dolgozik te meg cseszegeted, persze hogy elhidegül. Amúgy sem ér egy ilyen kapcsolat sokat, ami olnine él. Kinek kell az, hogy rendesen együtt sem vagytok, de te számonkéred? Ha ilyen van, akkor viselkedj úgy, mint a másik... Nem kell nyomulni. Foglald el magad. Ha kellesz neki, akkor magától keresni fog, ha meg nem, akkor az nem segít, ha folyton meg akarad beszélni azt, hogy fáradt...
máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Talált mást akivel online szerelmezhet, ez van, mindig ez a vége.
máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Más van a képben, pontosan ugyanígy jártam.
máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Én is ugyanígy jártam. Nagyon drasztikusan csappant meg az érdeklődés. Mert egyrészt már nem érdekeltem, heti egy ebéd plusz dugásra még azért tartogatott. Neten csajozott.

Ha egy hete nem írt neked meg kitérő válaszokat ad, akkor amúgy ennek a kapcsolatnak már vége, csak te cseszteted,mert nem akarod észrevenni, hogy rég nincs barátod. Ne alázd meg magad, hagyd őt.

máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én azért csesztetem ,hogy legyen őszinte , mert eleve hazugsággal indította a kapcsolatunkat és megígérte,hogy bármi van, őszinte lesz. Nekem azt mondta független , közben felesége volt , csak nyomoztam és lebuktattam a felesége előtt is
máj. 15. 18:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor most mit vársz?

Legjobb, ha azonnal elfelejted.

máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 5 hónapban normális volt és azt hittem tényleg megváltozott.
máj. 15. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!