Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes pasiknak mindegy, csak szőke legyen?

Figyelt kérdés

Régebben munkahelyemen láttam, egy csaj aki nem volt szép, nem volt csinos (nemcsak szerintem, átlagos volt), nem is volt kedves, sőt tök unszimpatikus, okoskodó volt.


Mégis az egyik srác, aki viszont nagyon csúnya volt, az nagyon rá volt kattanva, akárhová ment a csaj, a srác mindig a nyomában volt, beszélt hozzá, mosolygott rá, ha a csaj ment cigizni a srác utána. Ha a csaj ment ebédszünetre, srác szintén vele tartott. Már mások is beszélgettek róluk, ezek talán együtt vannak?


Nekem úgy tűnt, a csajt egyáltalán nem érdekelte, csak mint kolléga, olyan közömbös volt vele, a srácon látszott nagyon érdekli őt.


Egy csaj barátommal beszélgettünk erről, mert nem értettem mit eszik a csajon, nem különösebben szép, nem csinos, és nem is kedves, olyan lekezelő, flegma.


A csaj barátom mondta, szerinte vannak pasik, akiknek teljesen mindegy, hogy néz ki a csaj, és milyen a természete, csak az a lényeg hogy szőke legyen.


Amúgy nem természetes szőke, látszik is festett szőke, de az a nagyon világos hidrogénszőke.


A külsejüket csak azért írtam le, mert tudom sokan azzal jönnének, arra asszociálnának egy szőke nőről hogy valami bomba vagy pláza cica és én biztos irigykedek XD a csávó meg biztos valami jó pasi lehet.


Én csak azért figyeltem fel erre, mert oké, lehet legtöbbeknek átlagos, a csávónak lehet szép, de ha eltekintünk ettől, azért is érthetetlen, mert a csaj undok ráadásul, ha kelletné magát úgy jobban megérteném, de csajon látszik fütyül rá.


Meg azért is, amit nőismerősöm mondott, hogy szerinte a csávó azért van ráállva, mert szőke.


De ez igaz? Egyes pasiknak tényleg ez számít csak, hogy szőke legyen? Nézzen ki akárhogy, legyen akármilyen a személyisége?


De miért? Miért számít annyira szőke legyen?


És nem egy szolizott pláza cica, fehér a bőre, és mondom, átlagos, nem szép de nem is csúnya, és elég vékony.


Azt is elfogadom, ha valakinek a külső nem számít annyira, de vannak nagyon jó tulajdonságai, azt már nem, ha valakinek az se számít milyen a személyisége.



máj. 15. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Egyes pasiknak lehetsz egy darab gombóc is, mindegy nekik. Sok érdekes ember van, és sok fétis.

Gondolom a szőkeség miatt valami menőségre, szexiségre asszociál a kis agyuk.

máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Barátnőddel óriási általánosságban éltek.


És szűk körben ítélkeztek.

máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Fesd be a hajad szőkére és te is kelleni fogsz valakinek :-)


Ez a kérdés kb. annyit ér, hogy egyes férfiak a nagy mellű nőkre buknak, mindegy, hogy milyen, csak nagy legyen a melle. Idióta általánosítás, írom ezt nőként, nagy mellekkel.

máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyesek úgy látom, szövegértési problémáik vannak, és nem olvassák el figyelmesen a leírást (tisztelet a kivételnek).


Nem azt mondtam, hogy az összes férfinak csak az számít, hogy a nő szőke legyen.


Arról volt szó, (és ezt nem is én mondtam, hanem a nőismerősöm) hogy állítólag egyes (tehát nem az összesnek, hanem egy részüknek), nem számít, hogy néz ki az adott nő, és milyen a személyisége, hanem csak az hogy szőke legyen, és arra voltam kíváncsi, mennyire igaz, vagy nem igaz.


Senki se általánosított, ne magatokból induljatok ki.

máj. 15. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom ez mitől lehet, bevallom számomra is imponáló első látványra a szőke haj- pláne, ha egy kis csinos nő viseli-, de aztán ez elmúlik. Kinek mi a gyengéje, bár nyilván én nem ez alapján választok partnert, hogy milyen a hajszíne.
máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Tény és való hogy a pasik azonnal felfigyelnek a szőke csajokra. Nekem természetes szőke a hajam, de utálom. :D Be is festettem barnára.
máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Na akkor hadd mondjak én is valamit. Ez egy mítosz. Világ életemben hosszú szőke hajam volt, pár évvel ezelőtt platina szőke. Ehhez nagy zöld szemek, szép arc, természetesen nagy mellek. Sosem voltam affektálós cicababa, mindig inkább az elegáns, nőies vonalat képviseltem, blézer, magas sarkú, szoknya télen nyáron. Sosem teszem ki a kirakatba a melleimet, de még egy garbóban is látszik, hogy mi a helyzet. Elképesztően sikertelen vagyok a férfiak terén... Sosem tetszettem azoknak, akik nekem tetszettek. Általában a teljesen átlagos kinézetű barna hajú barátnőim voltak a befutók.

Volt, hogy a vékony, szemüveges, nagyon okos, tipikus IT kocka srácokért voltam oda kb 10 évig (na nekik soha nem kellettem) most meg inkább a mackósabb maszkulinabbakért. Igaz, sajnos a "kiszemelt" kék szemű, világos hajú. Nekik meg tudod ki kell? Ez a fekete hajú, barna szemű, rajzolt szemöldökű, műszempillás, műkörmös latina, kb minden 2. insta maca így néz ki c. történet.

Most tartok ott, hogy inkább ráállok én is az olaszosabb palikra, hátha nekik talán már tényleg a szőke nő lesz a zsánerük. :D

máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem teljesen mindegy nektek, a hogy miért tetszik az a "tök átlagos" csaj annak a "nagyon csúnya" pasinak? Anyám... ennél nagyobb problémátok ne legyen az életben.


Ráadásul semmi közötök hozzá.

máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben szerettem kísérletezni a hajszínekkel, voltam már fekete, vörös, barna (ez az eredeti), és igen, szőke is (bár az szerintem iszonyúan nem illett hozzám, nem is volt sokáig).

Nem vettem észre, hogy a férfiak haszín szerint "válogatnának", attól függetlenül jöttem be ugyanúgy a pasiknak. Persze biztos vannak "hajszít fetisiszták" de ez szerintem nem túl gyakori.

máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!