Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tenyleg ennyire elfogadott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tenyleg ennyire elfogadott?

Figyelt kérdés

Tobb kerdest lattam ahol a lanyok arrol irnak a baratjuk mas noket lajkol, jelol vagy nezeget es ez nagyon zavarja a lanyt. Mire a valaszadok 90%-a szerint feltekeny, beteges a csaj vagy nincs onbizalma vagy gyerekes, tinis akinek ezzel nem kellene fogalkoznia.


Elmegy a kedvem az elettol is amikor ilyenekt latok.


máj. 16. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tűrném el, más azt gondol rólam amit akar, nem érdekel.
máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Miért lenne baj, nem értem. Ha elmegy a kedved az élettől, akkor foglalkozz olyan dolgokkal, ami boldoggá tesz. Ami nem a te ügyed nem értem miért ártod bele magad.
máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És ezen lányok 90 százaléka nem is tesz ezután semmit.
máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"a baratjuk mas noket lajkol, jelol vagy nezeget "


EZ alatt mit kell érteni? Ismerős csajt normális dolgait vagy hót idegen félmeztelen libák képeit?

Az előbbivel semmi gond, az utóbbi elég primitív lélekre vall.

máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4, mindkettot sot azt is amikor ismeretlen csajok ruhas kepeit lajkolja.
máj. 16. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

Hogy lenne elfogadott ? Rá se nézhetek másokra, nemhogy még lájkolni. Ha egy jo szot mondok valakire aki no, akkor hallgathatom hetekig.


Mondjuk volt olyan baratnom aki ilyen " feltekeny " volt es mellette ő csalt meg , ugyhogy nevetseges. De maga a feltekenyseg resze nem zavart. Nem szoktam kifelé nezegetni soha, ugyhogy nem banom ha ilyen téren korlatotva vagyok ( hogy ne lajkoljak mas noket meg ne nezegessem oket ) .



De azert azt is megertem ha valakit zavar. Mert nyilvan a meglevo kapcsolatait is rontja ha mondjuk nem lajkolja a volt noi baratjanak a kepeit es akkor o most milyen bunko meg nem torodik mar vele es arra veletlenul se gondolnak, hogy azert nem lajkolja mert foglalt az illeto... szoval egy kicsit megertem ezt az oldalt is.


Nyilvan ha random noket lajkol akkor szimplan csak i**ta :)

máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!