Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felvállalni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felvállalni egy nagy korkülönbséggel a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27 éves vagyok.

Már 3 éve közelebbről ismerkedek egy 52 éves nővel, rendszeresek a talik, nincs konfliktus, dráma vita a kapcsolatunkban.

Sportos, csinos, egy 8-10 évet letagadhat. Egyedül él, független, nincsenek gyerekei.

Mindent megtudunk beszélni, a szexuális életünk kifogástalan.


Szívesen mennénk, utaznánk, kirándulnánk, viszont eléggé tekintetekkel találkoztunk jó párszor és kicsit kellemetlen.

A hölgy félig arab, ez látszik is rajta, én pedig egy informatikus szobavámpír.

A nagy korkülönbség miatt nem tudjuk nyilvánosan felvállalni a kapcsolatot, egyik fél családi körében sem, sem társadalmilag.

Így azt sem tudjuk felvállalni ha kérdezik egy szobafoglalás alkalmával, hogy anya-fia.


Eddig kifejezetten olyan elhagyatottabb helyekre mentünk kirándulni, ahol alig találkozunk másokkal.


Közös szabályunk, hogy ha én találok mást, akkor nem lesz abból probléma, de 10 évig sikertelenül ismerkedtem a korosztályom körében és bár nem hagytam abba, de a fiatalabb korosztály szemében nem vagyok szalonképes.

Haverokkal is kimozdulok különféle helyekre, rendezvényekre. Amíg nekik sikerül estére vagy hosszabtávra fiatalt csajt szerezniük, nekem soha nem jött össze a haverok kerítése ellenére sem.

Sportolok, túrázom kirándulok, kinézetemmel genetikán kívül nincs probléma.



Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben?

Hogyan lehetne ezt a kapcsolatot kissé szabadabbá tenni, a társadalmi elítélés ellenére?

Volt-e már valaki hasonló helyzetben?



máj. 17. 11:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az jön le,hogy ha találnál fiatalt,akkor dobnád a mostanit, az 52 évest.

De ha jól megvagytok,akkor nem kell másokkal foglalkozni. Ha szégyelled,az viszont sokat elmond és tartósan nem valami jó érzés.

máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ő vele gyerekről szó sem lehet már, ő ezt tudja.

Viszont sajnos ő is érzi mások tekintetét az utcán ha együtt sétálunk és lassan már nem is akar kimozdulni emiatt.

Egyikünk sem szégyelli a másikat, ő is tudja, hogy hatalmas a korkülönbség.

máj. 17. 11:51
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Ez neked gáz inkabb, hogy ilyen oreg novel mutatkozol. Gondolom azert neznek teged mert ferfi prostitualtnak gondolnak
máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellemetlen a kapcsolat, akkor valami gond csak van. A nem vállalható kapcsolatokat hívják korruptnak.
máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Minek kéne felvállalni?
máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Minket is megbámulnak mindenhol , a férjem 20 évvel idősebb.

Vagy közös gyerekünk.

10 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok, gyerekünk 7 éves.

Nem fogadták el a felnőtt gyerekei, nem fogadták el a szüleim.

Elfogadtak minket a testvérei és az én testvérem.

Mindenki aki azt jósolta hogy nem tart sokáig, az már szétment a párjával.

Mi nem a világnak élünk, már nem érdekel hogy ki fogad el minket.

Ez a mi életünk és mindenki a saját életét rendezgesse.

Akik nem fogadtak el , azok el is tűntek az életünkből.

máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
Öltözz úgy, mintha idősebb lennél. Festesd be a hajad őszesre. Barnulj le, majd megráncosodsz tőle és idősebbnek tűnsz.
máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb baj, hogy te vagy ti mások véleményével foglalkoztok. Na meg az, hogy te csak azért vagy ezzel a nővel, mert nincs jobb. Én a nő helyébe így biztos nem folytatn veled. Egyébként nekem volt részem hasonlóban, volt tíz évvel fiatalabb pasim, a mostani meg 20 évvel idősebb. Mindkét esetben látszott a korkülönbség, volt aki apukámnak nevezte a páromat. Én meg kijavítottam, hogy ő a párom. Volt szemmeregetés, de nem érdekelt. Több mint 10 éve vagyunk együtt, nem érdekel ki mit gondol.
máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Minél többször olvasom, annál inkább lehidalok. Mégis hogyan találtatok egymásra? Meséld el, hogy alakult ki ez a kapcsolat. Titkolnotok kell mindenki előtt, még a barátaid előtt is.


Amúgy haverok mit szólnának hozzá? Cikiznének érte, ugye? Ezt el tudod fogadni? Mert ha annyira vonzó a hölgy, akkor előbb-utóbb megunja a teszetoszaságodat és talál mást. Sőt... Egy vonzó, érett nőről beszélünk, akinek nincs gyereke és titkolózik a családja előtt. Hát, én nem csodálkoznék, ha egyszerre több <fiatal> vasat is tartana a tűzben.

máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha őszintén és mélyen szeretnétek egymást, akkor marhára nem érdekelne titeket, hogy ki mit gondol.


A családunkban pontosan ugyanez a korkülönbség két ember között (25 és 50 évesek) és az elejétől fogva magasról tettek arra, hogy ki mit gondol. Szerencsére a családban senki nem ellenezte, mindenkinek az volt fontos, hogy ők boldogok együtt, de ha nem így lett volna, inkább a családot ejtették volna és nem egymást. Az idő őket igazolja, már nyolc éve együtt vannak és házasok.

máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!