Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni azt, hogy végleg beletörődjek abba, hogy nekem sose lesz barátnőm? 30F

Figyelt kérdés
Jó ideje szenvedek ezzel a problémával, hogy tisztában vagyok vele hogy a kinézetem + a férfiatlan személyiségem miatt nincs semmi esélyem a nőknél (ráadásul válogatós is vagyok külsőt tekintve). Van hogy ez akár hetekig nem is zavar, elvagyok magamnak...de van hogy pár napig rám jön az hogy hátha mégis összejöhet. Regisztrálok, töltök fel képeket online társkeresőre (természetesen 0 kedvelés napokig, le is törlöm utána), felöltözök igényesen, elmegyek ide-oda, levegőnek néznek mindenhol a nők, aztán az a vége hogy kiverem párszor, bánkódok kicsit, hogy mire számítottam, megint elfelejtem a dolgot hetekre, hónapokra, aztán egy ilyen kattanásnál előjön amit felvázoltam. Nagyon nagyon unom már ezt az egészet, jó lenne elérni hogy végleg megbékéljek ezzel, hogy egy életképtelen, szerencsétlen senki vagyok, jó pofát is vágjak ehhez, kinyírni magam még nem akarom a szüleim, rokonaim miatt, majd ha ők nem lesznek, de addig is valahogy elviselhetőbbé kellene tenni ezt a nyomorult életemet.
máj. 17. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Üdv a klubban, testvér!


Erre vannak jó gyógyszerek, pl xanax, frontin, ideig óráig hatnak, de hosszútávon már nem sokat ér, mondjuk fél évig tök jó, aztán semmi, ezeket vegyitheted alkohollal, ahogyan én csináltam, fél év után jöttem rá, hogy ez nem állapot.

A hormonokat kell kiírtani, a hormonok miatt akarsz barátnőt, hogy szexelj vele, hogy szeresd stb stb.

Interneten lehet rendelni androgén hormon blokkolókat, ezek megfékezik az androgén hormonok keletkezését, a tesztoszteron lecsökken, a nemivágyad teljesen eltűnik, érdekes, hogy miután impotenciat okozott nálam, valahogy megszűnt az érzés, hogy szexeljek, mondjuk ez több összetevős, libidó nélkül is lehet szexet kívánni, de ez a gyógyszer magát a szex iránti érzést is lecsillapitja. Először nagy mennyiségű finasteeiddel kezdtem, az impotense tett, de a szex iránti vágy, és a szeretet és szerelem utáni vágy meg ott volt, ekkor váltottam dutasteridre, ez az 5 alfa reduktáz enzimből, azt hiszem hármat, négyet is blokkol.


Szóval nem akarok kapcsolatot, nem kívánom a szexet, és igazából ennyi, nyugtatót szedek, meg erős altatót.


Jobb így, sokkal jobb így.

máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem a szex hiányzik, nem is szoktam arra gondolni, valószínűleg alapból alacsony a tesztoszteron szintem, inkább csak ez a frusztráltság jön elő, hogy teljesen szarnak rám, bármit teszek, pedig jó lenne ismerkedni lányokkal, érezni hogy érdeklem őket, lehet hogy akkor megjönne a szex iránti vágy is, de addig se jutottam el sose hogy egy nekem tetsző lány viszonozza a dolgot.
máj. 17. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyen szociális életed, hobbijaid, céljaid az életben. Ha azt mondod nem különösebben fáj a szexhiány, akkor nem vagy olyan rossz helyzetben, gondolj bele hányan szenvednek emiatt olyanok is, akiknek van feleségük csak nem fekszik le már velük.
máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!