Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mik azok a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mik azok a külső dolgok a mellen és a fenéken kívül (ami tudjuk, hogy sokaknak fontos) egy nőn amik tetszenek, vonzóbbá teszik őket?

Figyelt kérdés

Szóval kanyarodjunk el a mell és fenéktől, mert az egyértelmű. Mik azok a testrészek (akár a fejen, akár "csak a testen") amiket szépnek, vonzónak tartotok? Olyan dolog is lehet amire mi nők nem gondolnánk, hogy szép lehet:D szóval bármi.


Az ilyen lábfétises meg egyéb fura fétises válaszokat légyszi mellőzzük.



máj. 17. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Száj
máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Vagy a körmei hogyan néznének ki a farkuk körül, esetleg a nő hasa mert jó odaveregetni.
máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Az arca, hiába jó a segge melle ha arcra nem tetszik.
máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Irtó szexi számomra a körte alkat,amikor egy viszonylag magas és alapvetően vékony nőnek húsos combjai vannak meg szintén erős feneke. Ez nagyon be tud indítani pedig alapvetően mindig is mellpárti voltam de az utóbbi időben nagyon vonzónak látom az ilyen nőket.
máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem ha van pocija egy nőnek. Számomra az olyan szexi. És a vastag combok, nem zavar ha összeérnek, nagyon vonzónak találom!
máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
A ruházatuk, én mindig azt szoktam megnézni először.
máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Combok.
máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes, hogy szinte mindenki a külsőségeket ecsetelte. Nálam a mosolya 🙂
máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#10 a kérdés a külső jellemzőkre ment, a mosoly is az.
máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha okos, karcsú. Mindegy a mell.
máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!