Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy felnőtt férfi ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt férfi ebből rájön, hogy tetszik a nőnek?

Figyelt kérdés

Ha egy nő időnként elpirul előtte, vagy ügyetlen, elejt dolgokat (néha)?


Ebből rögtön arra gondol, hogy biztos bejön a nőnek? Vagy csak egyszerűen nyugtázza, hogy a csaj bolond, de ez nem miatta van?


A csaj nem keresi a pasi társaságát, magától soha nem megy oda hozzá, max néha rápillant messziről.


máj. 17. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tapasztalatlan biztos, hogy nem jön rá.
máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Negyven pluszos, biztos nem tapasztalatlan, de nem az a latin lover kinézetű szuper magabiztos alfahím, inkább az ellenkezője.
máj. 17. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy tudja-e, hogy vevő vagy rá vagy se mert ha te nem viszonzod amit ő csinál, pl. hozzád megy beszélgetni, felhív, de te nem akkor megunja.
máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
szallj le a joval idosebb ferfiakrol kis lány-..
máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt ne nagyon várd, hogy ő kezdeményezzen. Ebből szerintem a többség arra gondolna, hogy tetszel neki.

Mosolyogj rá, keresd a tekintetét, figyeljd meg másokkal hogyan viselkedik. Mert ha csak veled ilyen, akkor érdemes kezdeményezni. Beszélgess vele.


Anno a munkahelyen volt egy férfi, aki nagyon sokszor rámnézett, végigmért, amikor belépett az ajtón azonnal keresett valakit és amikor megtalált, akkor nem keresett tovább. Tehát biztosan engem keresett. Az ilyet azért meg lehet érezni.

máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

"nem az a latin lover kinézetű szuper magabiztos alfahím, inkább az ellenkezője"



Akkor tapasztalatlan.



39F incel

máj. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok..

Szerintem, ha ezt sokszor látja tőled, nem fogja feltétlenül azt gondolni, hogy ő idézi elő benned. Hanem megállapítja, hogy te ilyen vagy. De ha pl. lát téged más emberekkel, más helyzetben, amikor nem vagy ilyen, akkor idővel lehet leesik neki.

máj. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az elpirulást , kicsit idegesebb zavartabb viselkedést okozhatja az is, hogy idegesíti és nem bírja őt elviselnie de valamiért muszáj.


De jobb esetben tetszik a csajnak.


Mind a 2 típus megesett velem.

A csajnak tetszettem és szeretett volna velem lenni, a másik meg inkább csak ideges volt, hogy legyünk már túl azon az 1 órán.

máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
máj. 18. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!