Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti szűz nő felejtős már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti szűz nő felejtős már?

Figyelt kérdés

34 vagyok teljesen elkeseredtem nem akarok akárkivel együtt lenni. Volt egy férfi aki nagyon velem akart lenni, mikor megtudta h nem voltam senkivel még, akkor meg közölte h még jó h nem vele történt először, nem ő a megfelelő. Teljesen összetörtem, el akartam veszíteni de nem akárkivel, erre ő meg hetek után mire beadom a derekam lekoptat. Tulajdonképpen nem az agyát húztam csak nem tudtam hogy mondjam el neki...

Aztán lehet selejt vagyok vékony ronda fejjel...nem tudom más hogy lát de mindent el fogok követni h jobban nézzek ki, elsősorban magam miatt.


máj. 20. 20:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
12%

Ha találtál valakit, aki benne lett volna annyira csak nem lehetsz esélytelenül ronda. Az az igazság elég sokáig kihúztad, és ekkora felelősséget nem mer bevállalni senki. Szerintem menj el egy férfiprostihoz, először csak ismerkedj az intimitással, milyen levetközni más előtt, és milyen egy férfit meztelenül látni, megérinteni stb, első alkalommal talán ennyi elég is.

Másodjára visszamész és újra próbálkozol. Civilben komoly kapcsolat nélkül ennyi idősen szüzen nem sokan fogjak merni bevallalni.

máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem megyek prostihoz...te jó ég...akkor az apácazárda.😅
máj. 20. 20:23
 3/31 A kérdező kommentje:
Egyébként simán levetkőznék előtte, először féltem vna, de már nem és a látványától se meg az egésztől se de akkor majd legközelebb titkolom márha lesz mégegyszer egy olyan pasi aki ennyire bejön mert hisz rá is 34 évet vártam😔
máj. 20. 20:25
 4/31 anonim válasza:
44%
Felejtősnek én nem igazán nevezném, bár érdekes helyzet, de nem mindenki élhet sajnos egyformán sikeres életet. Legyen benned remény, hogy egynap találsz majd valakit aki megért és elfogad téged olyannak amilyen vagy, mint ahogy te is megérted és elfogadod a leendő párod olyannak amilyen.
máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
26%

Legközelebb titkolod - remélem, a pasi rögtön kivág, amint rájött, hogy hazudsz neki.


Amúgy felfogtad, hogy egy szűzlánnyal teljesen másképp kell bánni, mint egy nem szűzzel.


Tegyük fel, összejönnél a vőlegényemmel - nagyon udvarias férfi, de a szexben féktelen. Nem vad, de néha úgy elintéz, hogy lábra állni alig bírok.


Ha ezt te szűzen kapnád meg tőle, úgy éreznéd, hogy halomra erőszakolt. Nem, csak éppen te azt hazudtad, hogy tapasztalt vagy és úgy állt hozzád.

máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
15%
Nekem felejtős lenne, de hát a nők is csúnyán szelektálnak, hadd nyaljon vissza a fagyi.
máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
36%
Bár nekem ott offos lennél, hogy azt mondod, már voltál együtt férfival. Úgyis kiderül, legkésőbb az első aktusnál.
máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
56%

Sz*rd le, hogy a hülyék mit gondolnak.


Engem egyáltalán nem zavarna, hogy még soha nem szexeltél. Próbáltál ismerkedni, nem akartál random idiótákkal lefeküdni és összejönni, hanem csak olyannal, aki szimpatikus, de ez még nem jött össze. Ez van. Nincs ezen mit szégyellni.


Nálam az számítana, hogy külsőre tetszel-e, intelligens vagy-e és hogy normális-e a személyiséged. Ha ismerkedésünk közben kiderülne, hogy szűz vagy, egyáltalán nem zavarna. Ha a 3 fenti dolog stimmel, akkor simán összejönnék veled és ezt a szüzesség titkodat soha nem mondanám el senkinek.

máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
29%
Jó ronda lehetsz.
máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

Hát elég nehéz helyzet, de talán nem reménytelen. Mondjuk nem tudom, hogyan tudnád ezt letagadni, azért a nőknél elég egyértelmű, ha valaki még szűz.

Ha nem akarod legközelebb direktben elmondani, akkor ne konkrétan azt mondd, hogy szűz vagy, hanem azt, hogy kevés tapasztalatod van, de nyitott vagy. Akkor talán nem olyan ijesztő. Azért hála istennek nem minden kedves férfi "féktelenül" erőszakos szex közben, vannak normálisak is.

Amúgy szerintem jobban jársz, ha hazudsz erről, a saját érdekedben, könnyen beszél magas lóról az, akinek papírforma szerint alakult az élete, nem kell velük törődnöd, nem egy csónakban eveztek.

máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!