Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, ha a vőlegényem csak akkor hajlandó elvenni, ha vissza lefogyok?

Figyelt kérdés

A párommal megvolt az eljegyzés, de sajnos híztam az elmúlt 1 évben 15 kilót, rendszertelen és helytelen étkezés következtében.

Azt mondta a párom, őt ez zavarja, hogy így meghíztam, és akkor házasodik velem össze, ha lefogyok, ahogy megismert és megkérte a kezemet.

34/N


máj. 22. 07:02
1 2
 1/19 bolognai a kedvencem ***** válasza:
75%
Az rendben van, hogy zavarja, de ilyet mondani... nekem nem az jut eszembe erről, hogy szeret és bármikor is megérné nektek összeházasodni.
máj. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Noren1989 ***** válasza:
80%
Ha nem kitalàció, akkor kicsit durva a helyzet. Egy vàlàs neked belefér màsfél év múlva?
máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem jogos. Viszont a fizikai vonzalmat nem tudja irányítani senki. Ebből kiindulva, ha te véletlen betegség miatt fogsz meghízni, azonnal válni fog / válással fenyegetni vagy egyszerűen csak meg fog csalni egy sovány nővel.
máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Én lefogynék magamért, ezzel az emberrel meg szakítanék.
máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Tény, hogy durva ilyet mondani, de egy év alatt 15 kilót hízni is durva. Mi a garancia, hogy nem hízol jövőre még ennyit? Én megértem a srácot is. Én se akarnék szexmentes kapcsolatban lenni, mert már friss házasként taszít a párom kinézete. A válás macerás és drága, főleg, ha az esküvő költségeit is hozzáveszem.

Szerintem korrekt, hogy szólt, hogy nagyon rossz az irány, vàltoztass. Főleg, hogy nem tudhatjuk próbálta-e már finomabban is esetleg ami "elment a füled mellett". Ezt most meghallottad, döntsd el, mit kezdesz vele.

Ha most lefogysz, de a házasság alatt újra elkényelmesedsz és ide jutsz, ami várható, akkor megint ott álltok majd, ahol a part szakad, mert neki taszító a kövérség. És ahogy egy nő nem kényszeríthető szexre, ha nem vágyik a párjára, vagy szexmentes életre, úgy egy férfi sem. Ha házasságban hízol fel, valószínűleg, akkor is elbúcsúztok majd, vagy a gerincétől függően, máshol keres szexet, azt, hogy mennyire hűséges te tudod. Ő ezzel most letisztázta a saját határait.

máj. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Kamu...
máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos keserű tapasztalat, hogy sok ember a "papírig" (értsd: házasság kimondása) tartja magát, utána szépen elereszti magát, előjönnek az igénytelenség vonásai, és ami előtte zavartalan volt, utána sok ezek közül visszájára fordul.

TEGYÜK FEL; lefogysz, összeházasodtok, mi a garancia arra, hogy nem fogod elengedni magad és a figyelmetlenésed miatt újra meghízni? Ha meghízol, akkor vajon azt hogy fogja kezelni?

Te vajon milyen téged zavaró változásokat fogsz tapasztalni? Te azokat hogy fogod kezelni?

máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
7-es a társának azzal kellene foglalkoznia, hogy miért engedte el magát, nem pedig ilyen alja ultimátumok elé állítgatni. Aggódnia kellene az egészségéért, nem pedig a saját igényeire gondolni.
máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#4+1!
máj. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
8, szerintem egyáltalán nem egészséges, ha mindig a páromat nézem. Igenis az embernek vannak igényei, vannak határai, amiket nem tud feladni anélkül, hogy sérülne. Nehogy már ne lehessen szólni, hogy eddig és ne tovább, akármiről is legyen szó. Mert szegénynek rossz napja van, vagy rossz éve (?). Továbbra se hiszem egyébként, hogy a pasi most jelezte először, hogy rossz az irány. Az ember nem tűri csendben, hogy a párja felszedjen 15 kilót (még terhesség esetén is szép teljesítmény 15 kiló zsír, 20-25 plusz kiló körül szoktak szülni a nők, magzattal, magzatvizzel, egyéb tartozékokkal, vizesedéssel együtt), szóval nem tűri csendben, hogy aztán közölje így nem veszi el. Viszont, ha a szépszó, finom jelzés, beszélgetés nem hat, jöhet a bunkóság, amit úgyfest megért.
máj. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!