Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túlzottan érzékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túlzottan érzékeny?

Figyelt kérdés

Végre 40 fölött megtaláltam a páromat 2 éve, melynek nagyon örültem. Nem élünk még együtt egyéb okok miatt. Nagyon rendes ferfi akibe megtudnek bízni úgy érzem, azonban egy dolog nem tetszik vele kapcsolatban. Lehet gyerekesnek gondoljátok de engem akkor is bánt! Van egy nő ismerose aki ugyan férjnél van de tudjuk itt a kisvarosba hogy nem jól élnek és a parom az összes képét amit kitesz a nő belajkolja. A nő is az övét. / kivéve amin együtt vagyunk rajta/

Egyik nap is feljott a nő kepe a telojan , hogy új kepet posztolt, ahogy néztünk valamit és azt mondja belajkolom jó? Mondtam lajkold. Én úgy vagyok vele nem fogom megtiltani egy felnőtt embernek. Csak az fáj hogy ha van párja valakinek akkor miért olyan fontos egy férfinak egy másik nő összes fotóját amin egyedul posztol tetszikelni. Mondjatok meg velem van a baj? Mert akkor változtatok. Másnak is szarul esne ?


máj. 22. 08:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%
A párod egy ismerőse képét lájkolja. Nem meztelenkedő ribiket követ, hogy csorgathassa a nyálát a képeikre.
máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is vannak nő ismerőseim, simán belájkolom ha felraknak egy képet. Sőt, még az exem képét is belájkolom. Mondjuk az furi, hogy az a nő csak azokat a képeket nem lájkolja be, ahol együtt vagytok, én belájkoltam az exem képét mikor férjhez ment.
máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%
tényleg 40 feletti vagy? mert ez olyan tini problémának tűnik.
máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
43%

Igen, veled van kibszott nagy baj. Már bocs, hogy ezt mondom, de számomra kiakasztó, hogy egy középkorú nő képes ilyen tiniproblémákat generálni és ezzel kellemetlen helyzetbe hozni egy másik embert, aki szereti őt. Nem találkozgat a nővel kettesben, nem nyáladzik a képei alá, nem éjjel-nappal chatelnek, csak egy rohadt like! Sürgősen állj le, mert ezt a szintet épeszű férfi nem tolerálja, jogosan!

Nem csodálom, hogy senki sem állt le veled eddig, de ezt is el fogod bukni ezzel a viselkedéssel…

máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Oke rendben . Csak mert jövő hónapban költöznénk össze. Akkor nem lesznek fenntartsaim
máj. 22. 09:21
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Azért szerintem az fura, ha a nő csak azokat a képeket nem lájkolja, amiken együtt vannak... Amúgy meg beszélj a párodnak ezekről az érzéseidről, az a legtisztább. Nem értek azzal egyet, hogy itt elkönyveltek téged más hozzászólok az érzéseid miatt, hogy veled aztán nagy baj van. A másik ember érzéseinek érvénytelenítése sem normális! Ha a kérdező így érez, nem kell belerúgni érte, se érvényteleníteni, neki megvan hogy ez és ez fér bele egy kapcsolatba és kész.
máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
42%

30éves nő vagyok, 4éve házas, 7 éve kapcsolatban.

Van legalább 10 olyan férfi ismerősöm, aki ha feltesz valamit, lájkolom. Mert bírom az adott férfit és ennyi.

Férjemnek is van legalább 15 olyan nő ismerőse, akiknek ha végignézném a képeit, mind alatt ott lenne férjem neve.


És?!


felnőtt emberek vagyunk, akik tudják, hogy rajtunk kívül is léteznek emberek, akiket kedvelhet is a másik.

Ez amit leművelsz, egy 16éves kamaszlány szintjén elmegy.

Mondjuk a 16éves húgom sem problémázik ilyenen.

máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Nekem se tetszik, hogy a közös képeiteket nem tetszikéli. Tisztelet hiánya ugyebár. Mégha a párod nem is akar tőle semmit a nő valószínűleg megkaparintaná magának.
máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%

És kit érdekel, hogy a nő mit lájkol?

Engem a párom viselkedése érdekelne a kérdező helyében, nem egy számomra idegen valakié. Abban pedig semmi kivetnivaló nincs, hogy egy nőismerőse képét kedveli. Aki nem mellesleg esélyesen már akkor jelen volt az életében, mikor a kérdező még lőtávolban sem járt…Akár akkor is kavarhattak volna, de a leírásból ítélve nem történt semmi ilyen. Talán szakítsa meg vele a kapcsolatot, mert egy negyvenes nő behisztizik pár szaros like-on? Lehet, ezt tudja is amúgy az ismerős, nem véletlen nem kedvel semmi olyan képet, amin szerepel. Én sem repesnék, ha egy számomra kedves ismerős (nemtől függetlenül) egy ilyen hárpiával állna össze. Ez beteges szint ebben a korban. Lehet lepontozni.

máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

9#

Te simán elnezned ha a párod szarrá lajkolná egy pasi ÖSSZES fotóját?? ES NINCS EZZEL SEMMI BAJ? TEGYE KEDVÉRE?

máj. 22. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!