Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hívogat telefonon ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívogat telefonon ha utána válaszra sem méltat ? Most már végre békén fog hagyni igaz?

Figyelt kérdés

A stílusból lett elegem,mindenkinél van egy pont mikor be tellik a pohár !

Közöltem ele fejezzük be részemről vége ,nem hagyott tiltottam mindenhol !

Utána 6x próbált hívni ,nem vettem fel,ma reggel ismét hívott,pont dolgoztam,nem hallottam.

Írtam neki egy sms-t,meg kérdeztem,hogy miért hívott ,semmi válasz, 1,5 órára rá írtam még egyet,hogy többet ne hívogasson szórakozzon máshol ha unatkozik,arra se jött válasz mint a kérdésre se ! 35+-os... Mi játszódik le ilyenkor némelyik embernél ? Nekem furcsa csak ? N30+


máj. 22. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem fog mert vissza írtál.
máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha valóban tiltani akartad volna, akkor a hívást is tiltottad volna, és nem irogatnál neki. Elég furcsa. Nekem ez mindkét oldalarokról csak játszmázásnak tűnik.
máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ívást is,kapsz értesítést ,hogy xy- próbált hívni...egyebként foglaltat jelez neki ...
máj. 22. 13:41
 4/14 A kérdező kommentje:
Hívást**
máj. 22. 13:41
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem tiltottad mindenhonnan, ha tud hívogatni. Ne hagyj neki kiskapukat, ne válaszolj neki, aza csak olaj a tűzre. Tapasztalat, ugyais amikor a férjem otthagyott egy másik nőért, én is már-már zaklattam, ő pedig válaszolt, sokszor ő keresett majd engem cseszett le, hogy ne írogassak.

Zárd ki végleg az életedből.

máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

MINT ÍRTAM tiltottam, én csak értesítést kapok róla,hogy hívni próbált jó párszor !!!

Megelégeltem akkor engedtem fel 1 órára ,hogy válaszolja már meg mi nem volt világos .... semmi válasz ,utána írtam ,hogy ha unatkozik szórakozzon máshol ....

Mire jó ez? Hivogat már kora reggel de válasz semmi ha kérdezik mit akar?

máj. 22. 13:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Valamikor altalaban firdutva van a no hivogatja. Apasast ha lekocolta.
máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha tiltottad, utána minek írsz SMS-t? Pont ezért csinálja, mert látja, hogy foglalkozol vele. Ha napokig hívogat és semmi reakciót nem kap, abba fogja hagyni. Válaszokat meg ne keress, sok értelmetlen dolgot csinálnak emberek és ha tényleg nem érdekel téged, akkor a válasz is irreleváns, hogy miért csinálja.
máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8 konkrétan olyanszinten fel idegesített ,hogy nem bírtam tovább... előszőr azfordult meg a fejemben ,hogy csúnyád de el kell küldenem,hogy hagyjonvégre békén csak ugy voltam vele,nem akartam hgy be állítson hozzám mert tudja hol lakom volt nálam nem egyszer ... ez volt az ok ...
máj. 22. 13:51
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Felhívott szexre, de közben akadt más.
máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!