Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért támadnak ezren valakit,h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért támadnak ezren valakit,ha úgy nősül,vagy megy férjhez valakihez,hogy nem éltek előtte együtt? Mi olyan hatalmas kivetnivaló van ebben,hogy bárkit majdnem megköveznek ezért?

Figyelt kérdés
máj. 22. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerűen butaság egy ilyen alapvető dolog hiányában házasodni.
máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Semmivel sem jobb, mint amikor együttélés után terveztek gyermeket, összeházasodtok, majd egy egyik fél úgy dönt, hogy egyik pillanatról a másikra lelép.
máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Két oka van: egyrészt mert sokak szerint lakva ismerni meg egymást, másrészt

mert sok ember feljogosítva érzi magát, hogy beleszóljon mások kapcsolatába.

máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Mert butaság netovábbja.
máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Azért mert a kapcsolatnak vannak fokozatai mint az ismerkedés, szex, költözés, házasság és néha gyermek.


Persze lehet egy pár ember kivétel, de a kivétel nemhiába kivétel, arra alapozni nettó baromság.

máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert az ilyen buta egysejtu az anyán kívül nem élt meg senkivel együtt.. magával cseszik ki.:
máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Mert elég nagy hûlyeség ilyet csinálni. Mondjuk a támadást én se értem, mindenkinek joga van elcseszni a saját életét.
máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Mi is házasság után költöztünk össze. Azóta is együtt vagyunk, közel 20 éve. Korábban sok időt töltöttünk együtt az én albérletemben. Én nem látok garanciát semmire. Akár összeköltözik előtte az ember, akár nem, nem tudatjuk, mi lesz öt év múlva.
máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Mert könnyen válás lesz a vége. Úgy házasodtok, hogy azt sem tudjátok, hogy akár egy hetet is kibirtok egymás mellett.
máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Haaat a nem éltek együtt, még mindig jobb mintha nem is szexeltek volna együtt...
máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!