Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam egy feketehajú gyönyör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy feketehajú gyönyörű csajt, kicsit szemeztünk is. Hogyan lehet megtalálni?

Figyelt kérdés

Zalaegerszegen tanulok, de szünetekben le szoktam utazni szeged irányába, és most amikor jöttem vissza pesten keresztül, a 7E-n láttam egy feketehajú gyönyörű csajt, kicsit szemeztünk is, de nem mentem oda hozzá, mert úgy gondoltam, hogy ha pesti, akkor távol lennénk egymástól, szóval inkább kerültem egy kicsit a tekintetét, de asszem, hogy megbántam, de nem tudom, hogy hogyan tudnám megtalálni.

Valakinek van valami ötlete?

Előre is köszi!

(16 vagyok, és ő is körömbeli lehet -/+ 1-2 év max)


2009. jan. 6. 19:05
 1/3 anonim válasza:
Szia!Elöször is miért nem mentél oda a távolság nem számit!Másodszor!Figyelgesd a gépjármünk a csajt ha utazol arra fele és ha meg látod ne szalaszd el a dolgot!Vagy irj egy pesti rádióba hogy ezt és ezt keresed és hogy nézz ki!Sok sikert!
2009. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Memorizáld a képét, és kezd az iwiwen 15-17 éves, budapesti nőkkel. Célszerű a kerületet is megadnod, aztán ha sok a találat, próbálkozz egyedülállóak között keresni, de ha az is sok, akkor állisd be a tanult idegen nyelvét :) Ránézésre meglehet állapitani hogy melyik nyelv jön be egy nőnek :P
2009. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok jobbat :) [link]
2009. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!