Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak ki MSN-re személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak ki MSN-re személyes üzenetnek hogy felkeltsem a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon jóban vagyok....És nem ír de én nagyon szeretnék vele beszélni, viszont már unom h csak én írok neki...:S Milyen személyes üzenet keltené fel a figyelmét? Úgy szeretnék már beszélni vele..:(
2009. jan. 6. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
sexhiányom van :) és.....segithetne .... ra a nevét ird:)
2009. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ír rád soha annak oka lehet. Vagy fél kezdeményezni a beszélgetést, vagy nem akar tőled semmit. Ez a két lehetőség van, szerintem.
2009. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem ír rám soha...Csak attól is félek hogy megbántottam...:S
2009. jan. 6. 21:11
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
szia ha nem ir rád akkor lehet h azse nagyon keltené fel az érdeklődését ha kirnál valami szerelmes üzit . irj neki aztán ha nem ir akkor lépj tul rajta és keress valaki mást
2009. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én utálok msnezni, pláne azzal a lánnyal aki tetszik, szóval ne gondolj egyből rosszra. A lényeg az szerintem, hogy személyesen hogyan viselkedik veled.
2009. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
jaj te lyány. hagyjad. ha magátol nem ir akkor se fog. ha egy pasinak kellesz nyugi az hajt rendesen
2009. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az elöttem szólóval ...Nem biztos,hogy hajtani fog!Én pl. mostanában nem írok rá a csajra aki tetszik és mindig rámír...De én egész egyszerűen azért nem írok neki,mert nem tudom esetleg,hogy mikor zavarom meg nem akarom untatni sem.És hát jogosan aggódok ilyenen,hogy csak untatom,hisz a társaságom nem a legjobb...

Sok sikert Neked,sztem még örül is ha Te írsz rá! :)

2009. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Rá érek, írhat bárki aki szeretne!"

"Sajnos xarakszik az msnem, nem tudok senkire ráírni, aki szeretne Velem beszélni írjon már rám!!!"

"Nincs jó kedvem, Valaki felvidíthatna:("


Most hírtelen ennyi jutott eszembe! :D

2009. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
12%
P.A.N.C.S.E.R
2009. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
"gyere belém... izé, kattints rám!" ;)
2009. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!