Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akivel nem rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel nem rég ismerkedtem meg. Sokat beszélünk msnen is, és élőben is. Mikor rám néz akkor olyan mintha csillogna a szeme. Honnan tudom, hogy csillog a szeme?

Figyelt kérdés

Tudom eléggé fura a kérdés, de van egy srác akivel nem rég ismerkedtem meg. Sokat beszélünk msnen is, és élőben is. Mikor rám néz akkor olyan mintha csillogna a szeme. A barátnőim szerint csillog is a szeme, de honnan lehet ezt tudni? Mit kéne látnom ha a szemébe nézek? Mikor csillog valakinek tényleg a szeme? Mik az erre utaló jelek?

Egy tanácstalan 15 éves lány.

Ja,és a válaszok legyenek értelmesek...tudom a kérdés furcsa, de hátha tudja valaki erre a választ...


2009. jan. 7. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt átvitt értelemben tudom megérteni, általában annak csillog a szeme, aki mondjuk boldog, lelkes, vagy ha tetszik neki valaki.
2009. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is ezt jelképesen kell érteni, nem szó szerint. szerintem úgy értették, hogy tetszel annak a fiúnak;)
2009. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat :P amúgy lehet hogy tetszem neki majd még meglátjuk mi lesz... :/ :D
2009. jan. 7. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez sztem nem annyira igaz,mert nekem is szokott csillogni a szemem(mikor belefúj a szél és pl elkezdek könnyezni:D)és am is vannak oanok akiknek alapból szokott csillogni a a szemük(jah és ha lázas vagy melege van)
2009. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A csillogó szem a vágyakozás egyik jele! Lehet hogy vannak olyanok, akiknek mindig csillog a szeme, hogy nekik az a normális...

D aki szerelmes, annak ragyog a tekintete, mint akit elvarásoltak (és belepiulok az emlékébe egy bizonyos szempárnak)

Kezdhetsz reménykedni, talán valami komolyabb van a levegőben!!;)

2009. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megintcsak köszi a válaszokat! :))

3.válaszolónak: hát lehet hogy alapból csillog a szeme ezt még nem nagyon néztem meg :D viszont mostanság már nem csillog. vagy nem figyelek annyira alaposan? amúgy tudtam, hogy akkor is csilloghat vkinek a szeme ha lázas :)

4.válaszolónak: huhh hát remélem van valami komolyabb a levegőben!! :DD és köszi a bíztató választ :)

2009. jan. 16. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!