Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Úgyértem hogy van olyan csók is amihez nem kell a nyelvet berakni a másik szájába nem?És kidugja be a száját a másik szájába elösször?És egy csóknak mikor van vége?

egy 13 éves lány


2009. jan. 7. 14:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%
Ha rá kerül a sor,érezni fogod hidd el!Csókolózni nem szabályok szerint kell!
2009. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
De lécci ezekre válaszoljatok amiekt kérdeztem.Jah és mivan ha elösször valaki nemakar nyelves csókot de a másik meg akar?
2009. jan. 7. 14:59
 3/38 anonim ***** válasza:
88%
No én megprobálok válaszolni neked,ami nem könnyü mert mindenki másképp csinálja:-) Van a szájra,puszi,vagy mikor csak ajkaitokkat játszotok,harapdáljátok egymást vagy ilyesmi.A szátok nemtudjátok egymáséba bedugni,a nyelvet meg az dugja át először aki bátrabb:-)))Akkor van vége ha szétcuppantok:-D
2009. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%

Figyi ezzel tényleg jót akarunk hogy nem mondunk semmit, mert ezt nem lehet leírni.Ez jön magától. nekem se magyarázta el senki mégis ment ösztönösen.A nyelvvel kapcsolatba meg, ha a srác átdugja akkor átdugja és tudni fogod mit kezdj vele.Ezt hidd el.És ne haragudj hogy nem tudtam többet segíteni.Ha meg félsz akkor elöször olyannal csókolozzal akinél nincs tétje ;) Ha meg a serácod idösebb akkor ö tudni fogja mit kell tenni, és vezetni fog;)


Sok sikert!

2009. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
93%
huuh nekem azt mondták amikor én is kérdeztem, hogy csinálj úgy mint ha az ö nyelve egy nyaloka lenne és nyalokáznál. És az ajkaidat is mozgasd, de csináld azt amit a fiú:P Sok szerencsét:)
2009. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem úgyis a fiú fog irányítani.:) Csak utánozd le őt!:D Az a legegyszerűbb, ha azt csinálod, amit Ő...akkor nem ronthatsz.:) Ha nem akarsz még először nyelves csókot, akkor nem engeded betenni a nyelvét a szádba (vagy elhúzod a fejed és lekeversz neki egy pofont:D). Ha pedig nyelveset akarsz, akkor bedugod a nyelved a szájába...bár sztem általában inkább a fiúk szokták előbb.:) A csóknak úgy van vége, hogy (kihúzzátok a nyelveteket egymás szájából) elhúzzátok egymástól a szátokat, fejeteket. Ennyi.:D Mást nem nagyon tudok mondani. Remélem azért segítettem valamit.
2009. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Köszike.De mikor van vége egy csóknak?hogy lehet tudni?lécci részletesen magyarázzátok el
2009. jan. 7. 17:27
 8/38 anonim ***** válasza:
60%
Annyira jó leírások vannak itt! Már sok köszönet is érkezett rájuk. Nem akarod megnézni ezeket?
2009. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
2009. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Azt akarom kérdezni hogy van pl:egy 14 éves lány meg egy 19 éves srác.és akkor ha még alány nem smárolt de pasi tapasztaltapp és a lány nyelv nélkül akarja..de a srác pedig bedugja aszájába a nyelvét..akk mivan?tökre leég a csaj nem?mert nem tudja mit kell csinálni.
2009. jan. 7. 20:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!