Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyetemi/főiskolai oktatók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemi/főiskolai oktatók hajlamosak megcsalni a feleségüket?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetekre, tapasztalataitokra. Mint tudjuk nagyobb a kisértés az egyetemi oktatókra, hiszem csinos fiatal lányok veszik őket körül. Szerintetek a legtöbben ezt ki is élvezik annak ellenére, hogy van feleségük? Vagy ha nem többször 1* véletlenül megeshet, hogy megbotlanak?
2009. jan. 7. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Hááát! Ritkán biztosan előfordul, de nem hiszem,hogy egy ilyen alkalomért kockára tegye az állását, az életét, a családját. Szerintem,ha kitudódna, akár börtönbe is mehetne.
2009. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mehet börtönbe, valószínű még a tanszéktől sem kéne megválnia (ez sajnos így megy itthon). Ennek ellenére nem hinném, hogy a megcsalások száma különbözne a többi szakmától. En nem szakma kérdés (mert akkor a nőgyógyászok vinnék a prímet...)
2009. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

egyetem nem egyenlő feltétlenül szép, csinos lányokkal, akik kaphatóak is erre-arra. ha vannak is azok inkább bulikban szednek fel pasikat.


Nem hiszem, hogy erre lenne valami kimutatás, de én sem hinnám hogy lennének tanárok, akik feltennék az állásukat egy kufirc kedvéért

2009. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pedig jócskán vannak ilyen tanárok, nem is egyről hallottam már.. Nyitott tény, mi is tudtuk, hogy melyik oktató melyik csajjal jött össze...:) Egyszer mentem jegyet beiratani az egyik oktatóhoz és fura módon viselkedett, mondta, hogy hazavisz meg, hogy segíthenék neki a könyve szerkesztésében és közben érdekesen nézett rám.. Ezután kerültem is és nem vettem fel nála órákat.
2009. jan. 7. 15:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ismerősöm mesélt ilyenekről és én is tapasztaltam egyetemista koromban. Szerintem - tisztelet a kivéteknek - úgy csalják a feleségüket, mint a huzat.
2009. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért voltam rá kíváncsi, mert a párom nemsokára elkezdi a Phd-t és aztán egyetemen szeretne tanítani. Én bízok benne, de mégis férfiből van és ilyen közegben nagyobb az esélye, h elcsábul az ember..
2009. jan. 7. 16:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit, én tanítóképzőre járok, nálunk 2 tucat lányra jut egy hím. Elég nyálcsorgatónak TŰNIK. De hidd el, 2-3 hónap után az embernek olyan mértékben elege van a sok lányból, hogy hihetetlen. És ezt már nagyon sok másik xy kromoszómás társamtól is hallottam.
2009. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászólóval egyetértek. én is soklányos szaklra járok, és a fiúk legtöbbször menekülnek. Mindig belecsöppennek egy hüvelygombás, mentsruációs, kibeszélős beszélgetésbe XD
2009. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nálunk 80-ból max. 10 fiú volt, de nekem is már túlsok volt az a sok lány nő létemre. :D Szívesen beszélgettem volna többet fiúkkal is többet. :)
2009. jan. 7. 20:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak annyira hajlamosak, mint bárki más
2009. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!