Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem 3 éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem 3 éve, hónapokig nem is szoktam látni, nem is fogom.. Ugye sose fog elmúlni, ha nem szerethetek másba?

Figyelt kérdés
Reménytelen szerelem 3 éve, hónapokig nem is szoktam látni, nem is fogom.Tiltott is lenne, talán nem is akarom/ akarnám én sem. De zavar, hogy nincs nap, hogy ne jutna eszembe. És amikor szembesülök azzal, hogy ő nem, vagy mást, az nagyon fáj. Hosszú hónapok óta próbálom mindenféle módon elérni, hogy ne \'legyen jelen\' az életemben, de csak rövidebb sikereim voltak. Máskor (mert elég gazdag tapasztalatom van reménytelen szerelemből)úgy lett ennek az állapotnak vége, hogy beleszerettem másba. Ez most nem lehetséges, mert van párom, akit nagyon szeretek, de soha nem voltam belé így szerelmes. Nem is leszek. Tudom, mert próbáltam. De nagyon zavar, hogy már 3 éve \'csalom\'. Csak a kiutat nem látom, azon kívül, hogy próbálom tudatosan elsüllyeszteni magamban.
2009. jan. 7. 15:18
 1/5 Srapnel ***** válasza:
49%

Dehogynem múlik el. Valamiért mégsem vagytok együtt azzal a másikkal. Ha tudat alatt is végre belátod, hogy hiábavaló, talán abbamarad.


Vagy pszichológushoz kell menni.

2009. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közhely, de az idő minden sebet begyógyít. Előbb-utóbb el fog múlni. Én is azt hittem, hogy sose tudok kiszeretni belőle, mégis sikerült :)
2009. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom 6-7évig nem múlt el, mert így szerintem neked sem fog. Nálam az hozott fordulatot, hogy elkezdtem újra megismerni és kiderült abszolút nem olyan ahogy az bennem élt és rájöttem nem hozzám való. + Szerintem lépj tovább a mostani párodtól addig még nem késő, mert majd 40évesen kezdesz pánikolni mikor ráébredsz túl vagy életed felén és úgy töltötted le hogy olyanhoz kötötted magad akibe nem is voltál szerelmes sosem, márpedig időseb korban a szerelem emléke lelengethetetlen.
2009. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Pszichológuson már én is gondolkoztam, de anyagilag sajnos szóba sem jöhet, meg olyan helyen lakunk, ahonnan nehezen lenne elérhető. Ha esetleg a neten lenne valami normális ilyen lehetőség, az jó lenne.

A párom azt jelenti, hogy a férjem. Elég régóta. És gyerekeink vannak, akik a legfontosabbak mindkettőnknek. Amikor balesete volt az egyiknek, eszembe se jutott ez a szerelem.

A férjemmel úgy jöttem össze, hogy egy visszautasítás után egy éjszakát gondolkoztam, megöljem-e magam, és úgy döntöttem életben maradok. Ez nagyjából azt jelentette, hogy nem várok arra, hogy viszont szeressen végre vki, hanem adok esélyt annak, akinek kellek. 3 nap múlva szerelmet vallott a jelenlegi férjem, aki akkoriban eléggé kivert kutya állapotban volt mindenféle szempontból.Tudtam, hogy tudom szeretni, és segíteni is neki. Szerintem boldoggá tettem. Nagyon régen nem szorul már rám. Sokat gondolkoztam azon, jobban járt volna-e, ha visszautasítom. Talán talált volna vkit, aki szerelmes is belé. Talán nem.

2009. jan. 7. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy even keresztul en is ezen mentem at, mivel tavkapcsolatban eltem (2000km). Egyszeruen fogd fel ugy h nem lehet vele, lehetetlen, es probalj szorakozni. En mindig szeretni fogom Ot, de mar nem ugy szeretem mint egy szerelmet, hanem mint egy embert, egyeniseget. Hajra, biztos menni fog :)
2009. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!