Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik az az sms...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Banánka kérdése:

Szerintetek melyik az az sms mitől egy lány garantáltan meghatódik s sírva fakad?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek szeretnék küldeni egy hónapos fordulónkra egy gyönyörű megható és olyan igazi smst amitől garantáltan sírásig meghatódik! Várom az ötleteket előre is köszönöm!
2010. nov. 5. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Bocsi drágám,de meleg vagyok,sajnálom.."..na ettől biztos h sírni fog
2010. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha a bnőd sirós fajta akkor midnegy ,...

én nekem akármilyen sms-t küldhet akkorse sirnék..

max ha azt irná hogy pár percen belül leugrik a lánchid tetejéről..

2010. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt akartam írni, hogy nincs ilyen sms, de az elsőnek tök igaza van.:)

Persze csak viccelünk, a válasz az, hogy nincs ilyen.

Hívd inkább randira és vegyél neki rózsát. Ezerszer jobban bejön, mint valami giccses-nyálas idézet. Normális nő nem veszi be egy hónap után, hogy csak teveled örökké.

2010. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Erről ez a sztori ugrott be:

Buli közepén, legjobb hangulatban vagyok, amikor jön egy sms anyámtól, hogy "Meghalt a papa". Végigbőgtem az éjszakát, a reggel is iszonyú volt. Aztán kiderült, hogy a pápa halt meg, csak anyám nem bír ékezeteket írni...

2010. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazatok van! De azért ha tudtok valami szép szerelmes üzit smst verset szívesen venném! :)
2010. nov. 5. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeretnék veled eső áztatta utcán táncolni, s szeretnék veled egy ágyban álmodni. Szeretném megmutatni mit ér egy könnycsepp, mely az öröm által tisztítja arcodat, s elmossa az összes bánatodat. Szeretném ha szemem tükrében fedeznéd fel a világot, s észrevennéd az igazán fontos dolgokat. Szeretném ha tudnád hogy a sivatagban is nyílik virág, s hogy a hóesésben is van melegség, mert így él a világ. Szeretném ha velem együtt kiáltanád, hogy suttogva is értem szavad, mert így nincs az a szív mely megszakad. Szeretném ha látnád hogy a vak ember is láthat csodás dolgokat, s kinek néma az élet, az is várja a hangokat. Szeretném ha együtt éreznénk azokat a dolgokat, melyeket sok ember a jelentéktelen dolgok miatt egyre csak halogat. És végül Szeretném, ha már ráncok borítják az arcunkat, azt lássam hogy életünk nem is lehetett volna ennél BOLDOGABB...”
2010. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

FUJJJJJ uccsó csöpög :D:D

nekem ilyeet küldene a btom én behánynék... kitörölném és nem vennék róla tudomást... ha kérdezi h tetszett akkor azt odnanám nem kaptam meg:S

2010. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
48%
írd azt: kiástam a nagyit és egész éjjel tömködtem minden nyílását :D
2010. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!