Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen? Szerelem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen? Szerelem ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Azt hiszem szerelmes vagyok, egy nálam sokkal idősebb férfiba. Folyton Rá gondolok, és baj az, hogy gyakran találkozunk a közös szakma miatt. Egyfajta rajongás is vegyül az érzelmeimbe, mert nagyon tisztelem Őt, azért amit eddig elért, de mint férfihoz is vonzódom hozzá. A nagy korkülönbség miatt viszont -szinte- biztos, hogy nem lehetünk egy pár. A baj az, hogy az a SZINTE mindig ott van. Mert mindig hallok történeteket, hogy ilyen nagy korkülönbség, meg olyan nagy, és működő kapcsolat, meg nagy szerelem meg stb... Ezért nem tudom "leunatkozni" Róla, mert folyton úgy érzem talán van remény. Pedig ésszel belegondolva tudom, hogy nem egészséges már amit csinálok, mert folyton lehangolt leszek miatta.

Mit tegyek most? Hogyan öljem meg a reményt?


2010. nov. 6. 00:19
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kort nem írtam. Én 22 vagyok, Ő 42.
2010. nov. 6. 00:22
 2/27 anonim ***** válasza:

Ha nincs szerelme, párja és úgy érzed szereted, nem zavar, hogy mi lesz 20 év múlva, gondoltál a gyerekekre stb..., akkor összejöhetsz vele!

Ha pedig nem akarsz összejönni vele, gyilkold ki magadból az érzést!

2010. nov. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd be, hogy nem vagy "ösztönlény".
2010. nov. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nincs senkije, de engem zavarna hogy a környezetünk mit mondd, és szerintem Őt is. Főleg szakmai berkekben.

Második válaszoló, nem igazán értelek. Kifejtenéd bővebben?

2010. nov. 6. 00:35
 5/27 A kérdező kommentje:
Egyébként miért, mi lenne 20 év múlva? Jól tartja magát. Most sem néz annyinak ki, mint amennyi. Persze tudom hogy demencia és satöbbi...de ezekkel egyelőre nem akarok foglalkozni.
2010. nov. 6. 00:39
 6/27 anonim ***** válasza:
Figyelj el kell döntened mit akarsz! De csak alvás után! Ha szereted, ne érdekeljen más! Ha nem szereted, akkor max barát. Mit akarsz összejönni vele, vagy kiölni a szerelmet?
2010. nov. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ezaz, kedves utolsó, hogy nem tudom! Nem tudom mit akarok, mert egyelőre barátok vagyunk. Én nem kezdeményezek mert félek attól, hogy lenéz, vagy kinevet a korom miatt, de lehet ő meg szintén emiatt nem mer kezdeményezni. Mert fél hogy rosszat gondolok róla.
2010. nov. 6. 00:47
 8/27 anonim ***** válasza:
Ő egyáltalán mit érez??
2010. nov. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Szerintem egy idősebb pasi örül egy fiatal lánynak:D

Még ha nem is mondja ki...

Elmondhatnád neki, hogy csodálod és mit érzel...

De azt ne etesd be nekem, hogy nem tudsz dönteni. Csukd be a szemed és dönts!

2010. nov. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szerintem csak laza barátság. Nem tudja hogy én vonzódom hozzá. És nem vagyunk lelki társak meg semmi ilyen, szóval tényleg csak olyan kedves ismerősök vagyunk egymásnak.
2010. nov. 6. 00:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!