Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy olyan párotok volt aki egyáltalán nem tudott csókolozni?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja együtt vagyok a párommal és egyszerűen nem tudom "megtanítani" jól csókolózni...Pedig mások (előző pasik szerint)én jól csókolok.

Létezik olyan h valaki egyszerűen ne tudjon smárolni?

Találkoztatok már ilyennel?Vagy csak egyszerűen én nem vagyok jó "tanár"...

Oké az is érthető,bizonyos szinten,mert én vagyok az 1. bnője...de h ennyi "gyakorlás" után se tudjon belerázódni...ezt nem értem...

Már mondtam is neki hogyan mit csináljon,de egy darabig "úgy" csinálja és utána megint nem.

Szerintettek mit kezdjek vele?


2009. jan. 8. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Éppen randizgatok egy 19 éves gyönyörű lánnyal, de amikor smárolunk még az életkedvem is elmegy annyira nem tud :)
2009. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jah,hozzá teszem én lány vagyok és a pasim nem tud smárolni :P
2009. jan. 8. 19:42
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Nekem minden lány azt mondja, hogy nagyon jól csókolok imádnak velem smárolni. Tehát nem vlem van agond hanem a lánnyal :) Sztem mond meg neki, hogy tanuljon meg smárolni aztán majd beszéltek :)
2009. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nektek kellene összejönni. haha
2009. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

hát lehet XD

Mit meg nem adnék egy olyan pasiért aki JÓL csókol.

Annál semmi sem jobb,mint egy JÓÓÓ érzelmekkel teli hosszú szenvedélyes csókolózás :-)

2009. jan. 8. 19:48
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Ezt megbeszéltük ;)
2009. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Volt már olyan pasim. És dobtam. Szörnyű volt.:S
2009. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hááát...csak nem biztos h az eseted lennék...de ebbe inkább ne fojjunk bele :P
2009. jan. 8. 19:57
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
a mostani pasim sem tudott de megtanítottam...most már csak csiszolgatni kell...de elég kiébrándító az ilyen mondjuk:S
2009. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

és hogy tanítottad meg?volt vmi titkos praktika?:D

Mert én már mindent próbáltam még a "szájába is rágtam" h kell...de az se segitett csak ideiglenesen..

2009. jan. 8. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!