Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne megtudnom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne megtudnom, hogy csajnak szimpatikus vagyok-e?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Egy tanács: ha netán szimpatikus lennél, meg ne szólalj! SMS-t se írj.

Előbb tanulj meg magyarul. Addig meg csak mosolyogjál szépen.

2009. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
szimpatikus e vagyok??? Hat kerdezd meg tole vagy valamelyik baratnojetol, hogy mit gondol rolad, ennyi.
2009. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Hülye vagy e? :D


Talán: Hogyan tudhatnám meg, hogy szimpatikus vagyok-e egy lánynak?


Szerintem ez nálad: esélytelen.

2009. jan. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Hívd Szergejt az (90)555-6315-ös mobilszámon, és ő bármit kiderít neked. Régi KGB-s vallatótiszt az öreg, szóval a siker garantált!
2009. jan. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rém egyszerű, ismerd meg a lányt. Barátkozz vele.

Ha úgy állsz hzzá hogy csak egismered és nem felszedni akarod,akkora gátlásod is csökken kicsit, és a bszélgeté folyamán biztosra kiderül, hogy szimpatiku vagy e a számára, vagy nem.Hajrá :)

2009. jan. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%

Ez olyan idegesítő hogy mindenki a magyar helyesírással van elfoglalva...Ez nem egy verseny hogy ki mikor téved...

Amúgy meg sztem is ismerkedj vele...sok sikert... :)

2009. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibákért,csak új a billentyűzetem és nem kopott be még minden gomb.
2009. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!