Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Most mit csináljak? Hagyjam vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
osztálytársam szal minden nap látom.én elmondtam neki hogy szeretem.régen én tecettem neki de ezt nem tudtam aztán lett egy barátja.(1 éve)azóta már elég sok barátja volt.megkérdeztem tőle hogy járna e velem.mert most nincs pasija gondoltam bepróbálkozok.azt mondta hogy van esélyem ,de nem tudja.aztán most egy másik gyerekkel megy randizni.mondtam neki hogy akkor már nem is kell gondolkodnia erre azt mondta van még esélyem.aza gond hogy mindig bedőlök neki.most mit tegyek?próbáljam meg elfelejteni(néha már megpróbáltam de 2 napig birtam aztán újra msn-eztem vele,meg suliba is dumáltunk) vagy maradjon ez házha járni fogunk valamikor 16/F
2009. jan. 9. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a tinik olyanok mint az időjárás,főleg a lányok,és főleg ha szép lányok és tudják magukról,hogy szépek,nem ismerem a csajt,szerintem el tett magának téged tartalékba.Megkérdezhetném mikor születtél,hanyadik hó hanyadikán?
2009. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
92.08.02
2009. jan. 9. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hívd el teis valamerre de ne msnen:) az msnt felejtsd el töröld le úgy h nelásd ha fentvan:) aztán a tali után majd rákérdezhetsz h "na, ak "na, akkor van esélyem nálad vagy nincs?" ha húzza a száját akkor csak annyit mondj h "ok viszlát" ha igent akkor meg gondolom nemkell részleteznem mivel elég kicsivagy sztem ez bejön:D

Ha ezután majd magától keresi a társaságod jó vagy nála

és nefeledd csak tökösön, magabiztosan;)


/17F/

2009. jan. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 17 éves mondja a 16 évesnek h " elég kicsi vagy"

xDDDD lefordultam a székről

2009. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, valószínűleg úgy lehet, hogy mivel a lány biztos benne, hogy nálad akármikor sikere van, eltett téged talonba. Úgy gondolja, hogy, ha már végigpróbálgatta a számára érdekes pasikat lehet, hogy elővesz. Azt gondolom, ebben a helyzetben ő van nyeregben és eddig úgy néz ki, hogy ezt ki is használja. Biztos szép és/vagy magabiztos, ahogy már a fenti válaszolók közül is említette valaki.

Ha mégis mindenképp kell, sztem a saját fegyverével "támadj"! Ha van lány barátod, akár őt is beavathatod, eljátszhatnátok minél feltűnőbben, hogy egymással jártok, vagy legalábbis erre készülődtök. Ha érdekled a lányt, erre valószínű, hogy ráharap. Annál jobban fogod érdekelni, minél kevésbé mutatod ki, hogy hajlandó vagy a talonjában lenni. Te már léptél, rajta a sor, vagy lecsúszik rólad. És persze a legjobb lépés minél inkább olyannak lenni, ami tetszik ennek (vagy akár egy másik) lánynak, persze csak, ami az egyéniségedhez illik ezen belül.

2009. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!