Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok majdnem mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok majdnem mindig vele?

Figyelt kérdés

Van egy barátom másfél éve. Nagyon szeretjük egymást. Kb 2 hónapja egyik osztálytársam bevallotta nekem, h tetszek neki. ddig rá se figyeltem, olyan volt mintha nem is ismerném, max 3 puszi és ennyi. Elkezdtünk levelezni és kidrült mit is akarna valójában. Tudja h van barátom. Amióta ez kiderült furcsa érzésem van vele kapcsolatban. Mintha tetszene nekem is, de nem vagyok belezúgva meg semmi. Mikor nincs velem a barátom és a srác a közelemben van automatikusan közeledek felé. Mintha késztetést éreznék arra hogy kerüljek hozzá közelebb. (nem személyesen hanem pl: ő 5 méterrel arrébb áll tőlem akkor oda megyek hozzá közel..) Zavarba vagyok ha odaül mellém, nemtudok mit mondani neki.

Meg mostanában előjöttek egyfajta erotikus álmok amiben vele szereplek. :S Mit jelent? Mi van velem?


2009. jan. 9. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hány éves vagy? A párod az első komolyabb kapcsolatod??

MErt ha így van, hogy a párod az első komolyabb kapcsolatod, és esetleg fiatal is vagy, és még nem volt mással komolyabb kapcsolatod, ami esetleg testiséggel is együtt járt, akkor valószínűleg a kíváncsiság hajt! Kíváncsi lehetsz, ha nem voltál még mással, és ez tudat alatt jön elő. Dönts el magadban ébren, hogy akarsz e közeledni ehhez a sráchoz vagy sem! Szeretnéd e a kapcsolatodat komolyan folytatni, mert ha igen, akkor szerintem jobb lenne a kapcsolatot megszüntetni a másik fiúval, mert még kísértésbe esel!!!

2009. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok és ez az első komoly kapcsim és minden itt történt először. Amúgy ha bele is gondolnék, hogy milenne ha kipróbálnám azzal az osztálytársammal nem biztos h tetszene, a barátomat meg nem akarom otthagyni egy kis fellángolás miatt.
2009. jan. 9. 18:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Barátomat meg nem tudnám megcsalni. Még ha csak a megcsalásra gondolok, már lelkiismeret furdalásom van.
2009. jan. 9. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:

helyes helyes:) mond meg a srácnak h bocs de van pasim:)


/17F/

2009. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok!

Ilyen fellángolások lesznek is az életedben, de ellen kell tudni állni, gondolj arra, hogy mlyen jó a pároddal, mennyire szereted! És nem csak szereted őt, hanem tiszteled is, annyira, hogy , amíg együtt vagytok, addig nem csalod meg! Tisztelet és szeretet a kapcsolat titka :) ! A másik srácnak meg mondd meg nyiltan és egyenesen, hogy haverok lehetünk esetleg, de semmi több! Barátok semmiképp ne legyetek, mert annál nehezebb a dolog. Csak beszéljetek néha pár sazót!

2009. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!