Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, h hízzak? 166cm,45...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h hízzak? 166cm,45kg, lány.

Figyelt kérdés
Azt mondják,h annyira nem vagyok sovány,hanem pont jó....de én szeretnék a fenekemre,meg a combomra hízni egy kicsikét,a többivel megvagyok elégedve...Ha tudtok segítnei,nagyon szépen megköszönném,és ha tudom meg is hálálom:)
2010. nov. 10. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Na ha elmondod hogyan hálálod meg, akkor talán elárulod a tuti módszert :)
2010. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*elárulom
2010. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát ahogy csak szeretnéd:xDNagyon-nagyon-nagyon hízni szeretnék egy pár kilót!!!
2010. nov. 10. 16:02
 4/15 A kérdező kommentje:
Na h???
2010. nov. 10. 16:03
 5/15 anonim ***** válasza:

Hú... hát aki azt mondja nem vagy sovány, az csak azért mondja, mert meg akar nyugtatni. Én 13 évesen voltam 166 cm és 43 kiló. Hiába ettem 2pofára és sportoltam, nem híztam 1 dekát sem. Aztán idősödtem, és nőiesedtem. Most 21 éves vagyok, 177 centi és 62 kg. Van szép formás fenekem. Lábaim még mindig vékonyak, azok szerintem azok is maradnak. Mellem sem nőtt nagyra. Ilyen vagyok. Párom szeret, így én is szeretem magam.

Szóval csak annyit akartam mondani, hogy nem igazán tudsz mit tenni, ha olyan vagy, hogy nem hízol. Majd formásodsz ha idősebb leszel.

2010. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Reggel egy zsírosdeszka hagymával, ebédre harcsapaprikás egy tál pacalpörkölttel, levezetésnek egy szelet csokitorta, és vacsorára libatepertő főtt tojással és pirítóssal.

Tuti siker!


Dr. Traktor

2010. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
He-he-he!
2010. nov. 10. 16:06
 8/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nézd, hiába eszel mindenfélét, nyilván gyors az anyagcseréd. Ezzel azt éred el, hogy egyszercsak narancsbőrös leszel (igen, nagyon vékony lányoknál is előjön).

A válasz a sport. A fenékre jó sok izom pakolható, mivel nő vagy úgyis lesz rajta egy kis zsírréteg. Nézd meg az igazán aktív sportolókat, arányosan vékonyak, de nem pálcika se a lábuk se a fenekük. Például jó ötlet a tánc, a korcsolya, a bringázás, ilyesmik.

2010. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szabad sem táncolnom,sem ilyen megerőltetőbbet sportolnom,mert szívritmuszavarom,aortaszűküéetem van:(

Nem látni rajtam,meg én sem nagyon érzem,de a tórnáról is felvagyok mentve!



Am mivel háláljam meg?????*

2010. nov. 10. 16:10
 10/15 anonim ***** válasza:

Áh, küldj privit, majd megbeszéljük :)))


Vannak még tömegnövelő szerek, de szerintem inkább hagyd ezeket.

2010. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!