Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok és még nem csókolóztam! Hogyan kell?

Figyelt kérdés
tudom sokan azt nondják h ezt is tanúlni kell vagy h jön magától!!de azé valaki leírná pontosan??:Sgondolom nem nem egyből nyelvezni kell :P és csak az ajkainkal meddig kell csinálnunk és hogyan??nyelvel hogyna kell elkezdeni és mit kell csinálni a nyelveddel??meddig tarthat egy csók??mire kell vigyázni mit kerüljünk el??tudom nektek hülyén hangzanak ezek a képdések de olyan cink h én nem tudok!!írnátok róla egy kicsit lécci??:P
2009. jan. 11. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
majd ha megtanulsz írni, elmondom...
2009. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

ugyahogy mondod: ez jön magától.

mit kell csinálni a nyelveddel?ledugni a partnered torkán...bocsi de 12 évesen nem hiszem hogy még ilyenekkel kéne foglalkoznod!

sztem menj vissza babázni és majd 2-3 év mulva törd ezen a fejedet!

2009. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi tudom mit érzel én is voltam ilyen helyzetbe és mikor oda kerult a sor majdnem elájultam ugy izgultam :-)Fontos, hogy legyél nyugodt ne kapkodjál. Eloszor csak a szádat érints oda az ovéhez és apro puszikat adjál rá, majd ovatosan nyizd ki a szádat és gyengéded kezd el maszirozni a nyelveddel a nyelvét,de vigyázz ne legyél tolakodo ne nyomd le a nyelvedet a torkán nem kell nagyon átdugni a nyelvedet a szájába és ne csináljál nagy koroket a nyelveddel.Utana lassan zárd ossze a szádat és ismét adjál a szájára kis puszikat! De ne izgulj jonni fog magátol, nem olyan nagy ordongoség a dolog! A hossza változo, rajtatok mulik lehet hosszo vagy épp hogy egy két nyelv mozgatás!!Nyugi biztos jo lesz:-)!!!
2009. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
A tanuláson járjon az eszed inkább. Nem az a ciki hogy nem tudsz csókolózni, hanem inkább te. Egyébként mindenki tud, magától adódik a dolog.
2009. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem le akarok feküdni valakivel csak csókolózni!!igazából nincs is most kijelőlt célpont csak azért képdezem h azért hogyha odakerülök tudjak valamit róla...:D
2009. jan. 11. 15:49
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

arra még várhatszXD

amugy írjál már normálisan.rossz nézni:S

2009. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem miért kell ezen a kérdésen kiakadni annyira? Mindenki volt fiatal és nem hiszem el hogy nem izgultatok az elso elott. Azért kérdezte meg mert nem tudja hogy kell! Valoban még fiattal de nem azt kérdezte meg, hogy kell valakinek felhuzni a gumit???? Igaz én is 14 éves voltam eloszor, de volt olyan bnom akki bizony 12 és nem tortént belole semmi, nem kerult a pokolba!!!
2009. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

arra még várhatszXD

amugy írjál már normálisan.rossz nézni:S

2009. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
itt nem oltogatni kell az embereket, hanem a kérdésükre válaszolni! am a kérdésedre a válasz az hogy ez ösztönösen jön magától nem kell félned, vagy nézd a filmekben hogy csinálják az emberek, ezt nem lehet leírni, ugyse fogod ugy csinálni, ennyi
2009. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

jön magától XP :D

én egyből nyelvessel kezdtem... az a legjobb elhiheted :)

szal közeledsz a lány felé,ránézel az ajkaira,behunyod a szemed( mondjuk ki hogyan)...,utánna adsz szájráa puszit,de mikor végeztél a puszival,akkor ne húzd el a fejed,hanem nyisd kia szád,a másik észreveszi ,ő is kinyitja és szép lassan benyomod a nyelved :P :) , és körözöl vele a másik nyelvén.

akkor hagyjátok abba,ha már nincs levegő xD , nem kell túl sokáig,sőt előre nem kell sokáig. úgy fejezd be,hogy becsukod a szád és adsz a szájára puszit és elhúzod a fejed :)

mi a barátommal mindig ezt csináljuk...puszi mindig van utánna,úgy jobb :)


arra vigyázz,hogy ne egyél előtte hagymát uuch :S , a rágót előtte köpd ki,ne legyen tele a szád nyállal,nem kell a másiknak a száját telefújni levegővel xD ,orrodon lélegezz.


mindent amit tudni akartál leirtam :) ,reméllem segitettem

2009. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!