Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tetszik a lányoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik a lányoknak a fiúkban? Nekem még nem volt bnőm (nem vagyok 1 görög isten, van 1 kis pocim) és nem tom mit csináljak gyúrjak ->kocka has (izmos karok) vagy maradjon?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem ez a legfontosabb.Légy inkább kedves,figyelmes,gyengéd!Szóval inkább a belső tulajdonságokra figyelj,egy kis poci nem baj..sőt!(bár attól függ mekkora)
2009. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem a kulso számit, minden lánynak más jon be. Van aki az izmosat szereti van aki a macisat. A lényeg legyél onmagad olyan amilyen vagy! Felesleges megjátszanod magad felvenni egy szerepet, mert elobb utobb kibukik a valodi éned. Meg ha egy lány vagy akarki meg akar változtatni az elmehet a .... mert olyanak szeresenek amilyen vagy!
2009. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Légy kedves, de határozott, és akkor nem valószínű, hogy nemet mondanak, hacsak nincs barátjuk.

Külsőre mindenki mást szeret, én pl. válogatós vagyok olyan tekintetben, hogy bár van egy típusom, nekem a kisugárzással rendelkező, határozott férfiak jönnek be (pedig van amelyik nem is kis felesleggel rendelkezik!! vagy túl alacsony, vagy szépséghibái vannak).

Amúgy a nők nagy része azon stresszel, hogy lesz-e valaha pasija, hogy épp aranyere/pattanása/strichái/kiütései vannak, hogy nagy a feneke/vastag a combja/túl nagy a hasa/ vastag a karja/tokája van/zsíros a haja/formátlan az orra és hogy nem úgy néz ki, mint egy szexistennnő...

Ne hidd, hogy a nők mind a macsókra buknak. Persze egy részük igen, de nem is a plázamacákkal kell kikezdeni, akiknek légüres tér van a fejében.

2009. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Menjél gyúrni.
2009. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon szépen hangzanak az eddig írtak, de a ha lehet, a helyedben én is inkább gyúrni mennék.
2009. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

É is most kezdtem el ebben a pillanatban gyúrni hasra :D

Orvostanhallgató haverom mondta, hogy a hasprés a leghatásosabb, és érzem is, mert iszonyatosan elfáradtam, szóval hasprés. Ja régebben próbálkoztam fogyózással, de az nem lett eredményes, szóval egyél nyugodtan tovább, (mások is mondták már nekem)

Egyébként a lányoknál teljesen egyénfüggő, hogy mi jön be nekik, amúgy meg lehet hogy épp a cipő, van akinek a teló a legfontosabb, van akinek a belső számít.

A lényeg, hogy legyél önmagad, és az idő mindent megold ! ;)

2009. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
én lány vagyok,és egy fiúban nem a hasa fog meg,mert akkor a konditeremben kéne ismerkedjek,szerintem ne erre gondolj csak legyél magabiztos és igy is találsz olyant
2009. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
61%

érdekes hogy ide minden lány azt írja hogy jaj nem ez a fontos meg a nagy lófaszt. Nektek csakis ez a fontos minél több pénz jó nagy fa* 5 autó. 800nm2-es ház luxus csillogás.

Gusztustalanok vagytok mind!!!

2013. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!