Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19éves vagyok még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19éves vagyok még nem volt barátnőm. Nem vagyok 1 szépség annyi szent, meg ha hozzájuk kell szólni hát nem sok minden juut eszembe meg az összeakad a nyelvem effektus is belép nameg a fő h azon parázok mi van ha lekoptat, nemet mond etc?

Figyelt kérdés
Kiegészítésnek annyi h akkor msot mit csináljak a jelen tények ismeretében ha barátnőt szeretnék?a nem vagyok 1 szépséghez annyit h sztem tuti nem más véleményről nem tudok
2009. jan. 12. 07:55
 1/6 yuda ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy -ha mint mondod nem vagy egy szépség, ettől függne,hogy lesz e barátnőd,vagy sem.--különben sok pasinak nem lenne.Nem?


Az már sokkal inkább fontos,hogy milyen önbizalmad van és milyen a beszélőkéd-mert ezek adják,hogy milyen fellépésed van.


Ellentétben a filmekben megjelenő szánalmas, csetlő- botló férfi utánzatokkal szemben-a mai lányok továbbra is a férfias,ápolt,jó humorú,udvarias,határozott,jó fellépésű srácokat kedvelik.


Tegyél meg mindent,hogy ezeket pótold,járj társaságba,figyelj és tanulj.


plusz tanács: ne rontsd az esélyeid azzal,hogy saját magadat is lehúzod, mert ha mindenki is ellened lenne a világon, de legalább te a saját magad barátja legyél.

2009. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérlek ne vedd személyes sértésnek amit most mondani fogok.


Viszont, ha úgy beszélsz, fogalmazol, mint ahogy itt írsz, az már régen rossz. Ezzel könnyen elriaszthatsz bárkit. :P

Tanulj meg választékosan, szépen fogalmazni/beszélni. Ha ez megy, akkor már csak némi bátorság kell. Ne félj az elutasítástól, mi történik ha nemet mond? Semmi. :)

Kicsit érdemes az önbizalmadat is növelni, határozottnak kell lenned. Erre a legjobb módszer, ha kitűzöl magad elé kisebb-nagyobb célokat, és azokat teljes erőbedobással meg is oldod. (úgy hogy ne add fel a felénél..)

2009. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel a választékos fogalmazásnál hát hogy is mondjam ... alig tudtam emgfogalmazni mit akarok írni / kérdezni a másik , hogy ez em szóban megy tehát helyesírási hiba stb szerintem itt megengedett.
2009. jan. 12. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát szívem az a baj, hogy nemcsak a helyesírási hibáid de még a fogalmazásod sem volt tökéletes!És a helyesírási hibák még itt sem megengedettek.


Olvass sokat, beszélgess, menj társaságba.. sajnos az önmagukat kifejezni nem tudó pasikra nem buknak a csajok.. sorry,de ez az igazság.. :(

2009. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szívás, ha nem mersz odamenni. Mi történik, ha odamész? Valószínű nem jön össze. Mi történik, ha nem mész oda? TUTI nem jön össze.
2009. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az elhanyagolható, hogyha valaki nem a legjóképűbb, ha egyébként jól öltözködik, odafigyel a hajára, a külsejére. Másfelől a humor, az értékrend az intelligencia sokkal fontosabbak a megjelenésnél, de ezt az oldaladat csak akkor fogja meginserni a lány, ha odamész hozzá. Szerintem első lépésnek állítsd helyre az önbizalmad, alakítd úgy a külsőd, ahogy szerinted jobban néznél ki, hozd ki magadból a maximumot. Ezután mondogasd magadnak, hogy jól nézel ki stb. és a belső tuláajdonságaidat is dicsérd meg, főleg, amiről úgy gondolod, hogy ráfér pl "oda merek menni, magabiztos vagyok". Szerintem kezdeményezés előtt gondold végig az eshetőségeket. Először is tisztázzuk: veszíteni valód nincs, veszíteni csak akkor tudsz ha NEM mész oda. Ha nemet mondd az ne úgy értékeld, hogy veled van a baj. Közelítsd meg másik oldalról, egy lánynak sok oka lehet arra, hogy elutasít egy fiút, van valakije, nemrég szakított, tetszik neki valaki vagy csak egyszerűen nem tetszettél neki, de ez sem baj, mert ahány ember, annyi ízlés, ha neki nem is, valakinek biztosan tetszeni fogsz.

Még egy jó tanács: kerüld a csajozós dumákat, inkább úgy közelíts ahogy egyik ember a másikhoz és próbálj meg barátkozni, mintsem rögtön megpróbálni felszedni. Szerintem a legtöbb lánynak sokkal szimpatikusabb az ilyen közeledés. Ha valaki nyomul, akkor kényelmetlenül érzem magam és hajlamosabb vagyok arra, hogy elutasítsam.


23/L

2011. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!