Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember lesz az, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember lesz az, akinek soha nincs párja, nem szexszel soha és alig van barátja?

Figyelt kérdés

Milyen ember lesz abból, akinek soha nincs párja, mert nincs megelégedve magával és nem ért a nők/férfiak nyelvén,

ebből következően nincs szex sem, nincsen közös témája senkivel, ezért nem jár szórakozni soha, ezért alig van barátja-nemis barátja, inkább csak haverjai?


Milyen "ember" lesz az ilyen? Érdemes így élni?


2009. jan. 12. 09:34
1 2
 1/14 yuda ***** válasza:
100%

Két példa van a rokonságomban:


-egy nagynéni(sajnos túl korán eltávozott).

Nem volt vele semmi gond,nagyon emberszerető , dolgozott normálisan-talán egy furcsaság volt,de az sem rossz,hogy mivel neki nem voltak gyerekei,látszódott rajta,hogy szívesen van gyerekekkel,mint egy pót anyuka,úgy viselkedett,rajongásig szerette őket--többet adott magából,mint az átlagban elvárható


-a másik egy nagybácsi:nála már vannak negatívumok,nem tud a gyerekekkel bánni,illetve nem alakult ki az átlagos szociális érzékenység,nem tud jól alkalmazkodni,mint egy családos ember,sem a gyerekekkel nem tud hosszú távon együtt lenni,de a munkáját ő is kiválóan elvégzi

2009. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Katolikus papok is ilyenek, és teljesen normális emberek. Ismerek ilyet is meg olyat is, aki nem pap, mégis illik rá a leírásod. Persze hosszútávon rossz, ha azt látja az ilyen, hogy más boldog a kapcsolatában, nincs egyedül, számíthat valakire, de túlélhető és EMBER lehet az ilyen is, nem "ember".
2009. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem a végéről. Hogy érdemes így élni? Nehéz így élni és egyre mélyebbre ássa magát lelkileg az,aki ilyen.

Az,hogy milyen ember lesz az ilyen? Az változó. Én ismerek ilyen embert egy 34 éves férfi és nincsen nő az életében hosszú évek óta. Barátai nincsenek,talán inkább csak ismerősei,de azokkal a kapcsolatot nem tartja. Édesanyjával él és elvan magának. Férfi szemmel nézve nem rossz képű a srác,de a lányokhoz nem mer annál jobban közeledni,hogy elbohóckodik ,elökörködik velük és ezzel be is fejezte az "udvarlást". Tudom,hogy mulya és fél a lányoktól mert volt egy írtó nagy csalódása és azóta távolságtartó. Eléggé bezárkózott is a srác és agresszív is,igaz nem mindig,de előjön belőle. Fiatalabb 15-17 éves lányok előtt nyílik meg igazán és közöttük érzi jól magát. Hát van ilyen. Ő is ember és őt is anya szülte. Ilyen és kész. Segítséget nem fogad el,mert ha felajánlja valaki neki,akkor rögtön harap,úgyhogy inkább jobb hagyni,hogy élje az ő életét azt a világot,amit kialakított magának. Hozzáteszem a gyerekkora sem volt fényes. A szülők elváltak és anyagilag sem éltek jól. Úgyhogy ami kérdést feltettél kicsit mögé kell nézni ilyen esetben,hogy miért viselkedik így valaki.

2009. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem vagy még jobban magába fordul,vagy megpróbál tenni valamit.Itt nem azt értem,hogy játssza meg magát az ember előzőekhez kapcsolódva: hogy ajnározza más gyerekét ha közben nem érdeklik a gyerekek.A lényeg hogy add önmagad!Az nem megoldás ha az ember bezárkózik!Elkell járni társaságokba ismerkedni emberekkel,ez a megoldás.Minél több emberrel beszélgetsz,látod a viselkedésüket annál könyebb lesz majd.És így lehet párt találni is.Szedd össze azt az 1-2 havert és menj el szórakozni.Ennyi!És ne vedd túl komolyan az embereket,meg magadat se.
2009. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, érdemes-e így élni.

De azt tudom, hogy ha ezt valaki megelégeli, és mondjuk eldobja magától az életet - nem valószínű, hogy kap helyette másikat!


Úgyhogy akinek ilyen élete van, annak is az a legjobb, ha megpróbálja kibírni. Ha tud valamit tenni, hogy fejlődjön, az jó - ha nem, akkor marad, amilyen volt. Vagy várja a jó szerencsét.

2009. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Ezt hívják remetének. Vagy önsajnálónak. Mert valaki csak önként válhat ilyenné.
2009. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embereknél mélyen, a gyerekkorban kell keresni a baj forrását. Sokszor a család, az életkörülmények vezetnek ide, de sokat számít az is, hogy milyen típusú emberről van szó!

Ebben az esetben hajlamosak vagyunk még egyet belerúgni az illetőbe (az unintelligensebb fajta!). Ami elég vérlázító!

Ezek az emberek természetesen lehetnek jó, sőt nagyon jó emberek! Az nem ettől függ!!

Viszont ne mondja Nekem senki, hogy ez egészséges!

Előbb-utóbb teljesen bezárkóznak, elvonultan élnek, lassan kezdenek teljesen érdektelenek lenni a külvilág felé! Ez pedig hosszútávon olyan súlyos következményekkel is járhat, mint a depresszió, mániás depresszió (ami egy súlyosabb változat), és végül Isten ne adja, akár az öngyilkosság!

Tehát, nagyon fontos, hogy ha van ilyen ismerősünk, ne hagyjuk el még mi is! Akkor is törődnünk kell Vele, ha Ő ezt nem akarja! Nem kell erőszakosan, de a háttérből mindig figyeljünk!

Valahol a társadalmon is múlik milyen sorsra jut egy ilyen nehézségekkel küzdő ember!

2009. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Szóma ha mondom, segít a gondon:)


Node: pszichológussal lehet tárgyalni a problémákról, arra van.

Változtatni a helyzetén TUD, ha akar, és nem túl kényelmes az önmarcangolás. Ha Mer változtatni, Végig gondolja, hogy min kell, mitől fél, mit csináljon másképpen, és ezek tudatában CSELEKSZIK, akkor meg fog változni az élete. DE TENNI KELL ÉRTE. Az önsajnálat nem megoldás, csak nehezebb lesz kilábalni.

Ez a személy esetleg menjen el szórakozni a haverjaival, és töltsenek együtt több időt. Ha nem elégedett a külsejével, tegyen érte- menjen el edzeni. Segíteni fog az önérzetén, az biztos.

De csináljon valamit, mert az öngyilkosság nem út, az állandó letargia pedig kihat a környezetre, az állandó búskomorságot nem szeretik az emberek.

2009. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Könnyen osszátok itt páran tanácsokat, de ez nem olyan egyszerű, hogy "menj el szórakozni, társaságba" stb...Mi van akkor, ha valaki nem szeret diszkóba járni, mert utálja azt a típusú zenét és a bálokkal, illetve hasonló "mulatós" helyekkel ugyanez a helyzet. Esetleg az alkoholt sem szereti... És ha elmegy, akkor mi van? Lehet szorosabb lesz a kapcsolata a haverokkal, esetleg a haverok barátok lesznek de csaja, faszija ettől még nem lesz. Ha valakiben olyan mélyek a gátlások, hogy 20-30évesen még nem volt kapcsolata, akkor az nem fog megoldódni attól, hogy ő szeretne ezen változtatni!! Azért jutott el idáig, mert hiába akar, nem képes rá! Ezt azok nem értik meg, akiknek nincsenek ilyen problémái. Az ilyen típusú emberek külső segítségre szorulnak. Pl pszichológusra. Vagy ismerősre/haverra/barátra aki összehozza őt valakivel, vagy egy rámenősebb csajra/srácra, aki elébe megy a dolgoknak.
2009. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves negatív utolsó hozzászóló!Képzeld úgy osztogattam a tanácsomat jóindulatból,hogy nekem is volt ilyen időszakom!Nahát...!Szerinted az jó ha bezárkózik és én csúnya vagyok...nem szeretnek...nem érdekel semmi...?Sajnos ha nincs barátunk senki nem nyitja ránk az ajtót,hogy jajj mi van veled,te szegény?Sajna semmi nem jön magától,sem a párkapcsolat sem a barátság.aztán lehet engem fikázni...de ha már eljutott valaki a depresszióig,akkor érdemes felkeresni egy pszihológust.
2009. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!