Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről lehet beszélni a csajokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet beszélni a csajokkal, mármint ha még nem nagyon (egyáltalán nem) ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
Mégse mehetek oda h helló aztán meg nézek ki a két lyukon amit szemnek hívnak...
2009. jan. 12. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te is bejössz a csajnak, ne félj, segíteni fog, illetve nem lesz baj, ha nem mondasz olyan hű de nagy dolgot! ;) Ne félj, a pasik idősebb korban se szoktak kifejezetten szofisztikált szöveggel előállni! :D


Amúgy meg szituációtól függ, hogy hol beszélgettek.

Ha bejössz a csajnak, jöhetsz akármilyen snassz közhelyekkel, működni fog a dolog! "Meghívhatlak valamire?" "Tetszik a zene?" "Gyakran jársz ide? " - jó ez utóbbi tényleg extra elcsépelt! :D:D:D Esetleg "ideülhetek?" (ha épp tömeg van és a csaj mellett van szabad hely)

Csak azokat mondom, amikkel nálam próbálkoztak... Ne hidd, hogy olyan nagy dolgok voltak!

Amikor 14 éves voltam, az első pasim hosszas szemezés után azzal jött oda, hogy "Te nem az XY általános iskolába jártál? Olyan ismerős vagy valahonnan." (Nem oda jártam, szerintem ezt ő is tudta :D ) Úgy örültem, hogy ő is felfigyelt rám, tökmindegy volt, mit mond.


Ha már látszik, hogy a csaj hajlandó beszélgetni, beszélgethettek zenei ízlésról, ki hova szeret járni, iskoláról, osztálytársakról, közös ismerősökről (kimeríthetetlen téma!!!!!! "mentőövnek" a legkiválóbb!!!!!), ha szerettek olvasni, könyvekről, filmekről (ez általában mindenkit érdekel), stb.

2009. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bingó... Egyszerűen ne úgy fogd fel, hogy most "össze akarsz jönni vele", hanem hogy jé, itt van egy újabb érdekes ember, akit de jó lenne megismerni... és ismerkedj meg vele ugyanúgy, mint bárki mással. Ahogy írta az előttem szóló is; zenei ízlés, érdeklődési körök, mit tanul/mivel foglalkozik, szabadidejében mit szeret csinálni, hova/jár, mi a véleménye minderről, stb. ... és persze te is mondd el magadról a szóba kerülő dolgokat, de lehetőleg csak mértékletesen, hogy ő is sokat beszélhessen, sokat juthasson szóhoz. :)
2009. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!