Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a romák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a romák szexelnek 12 évesen is és nekik nincs belölük semmi bajuk?

Figyelt kérdés
Még lehet hogy gyerek is lesz de balhé sosincs
2009. jan. 12. 22:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
milyen balhera gondolsz? dehogy nincs, van 10 gyerekuk, meg otthon van am balhe, ne felj. Amugy a szuleik nem nagyon banjak, ha koran szexelnek, mert ez termeszetes naluk.
2009. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%

Miért pofáztok olyan dolgokról, amikről fogalmatok sincs?

A romáknál épp ez az egyik egyedi dolog, hogy nagyon vigyáznak a szülők, hogy házasságig semmi szex ne legyen. szerintetek mért van egy roma lánynak hosszú haja? A régi hagyományok szerint csak az vágathatja le, aki már nem szűz. Bár ezt már nem sokan követik.. -.-

Házasodni meg már körülbelül 16 évesen szoktak..

(Persze nem hivatalosan, meg esküvő meg minden, mert ugye az lehetetlen..)

Szóval akinek nincs semmi fogalma a témáról, az broáfoljon, de nagyon gyorsan (:

Mondanék még szépet és jót, de visszafogom magam (:

(Támogasson lefelé értékelő kezekkel! Köszönöm. Ezek vagytok ti..)

2009. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
most írigykedsz?
2009. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
komolyan fogd mar vissza magad, ez, amit te tapasztaltal, amit meg az elso kommentemben irtam, azt en tapasztaltam. Ahol en szulettem(nem Magyarorszagon) ott az van, amit en irtam, igen, ferjhez mennek, de nem akkor szexelnek eloszor, megint hangsulyozom, hogy ott, ahol szulettem, mar 14 evesen volt, aki gyereket szult es nem hazassagban.
2009. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
A legtöbb szerelem, szex témában kérdező 14 éves gondolom nem roma, és aktívan szexel.
2009. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mondanék még szépet és jót, de visszafogom magam (:"

Olvass és okosabb leszel.. És ne egy emberből indulj ki, ha kérhetlek (:

2009. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Ezt most fejezzétek be! írjatok privibe ha baszogatni akarjátok egymást!!! Senki nem kíváncsi a cigányokról vagy egymásról alkotott negatív véleményekre!


Azért szülnek gyereket már 12 évesen, mert náluk nincs meg az az elvárás, mint nálunk, hogy megszülöd a gyereked, annak legyen egy biztos háttere, tudd eltartani, legyen egy komoly, karrierista családapa, stb.


A romáknál (ez a saját meglátásom), ezek nem annyira elvárások, ott ha valaki gyereket szül, közösen vigyáznak rá, és nem érdekes honnan van, és hová kerül. Anyuka majd eljár isibe, vagy dolgozni ahogy tetszik, nagyi meg a dédnagyi meg majd vigyáz rá addig a 6 másik unokatestvérével. Ott nincs az, h lányom ha elég nagy lány voltál, h b***sszál, legyál elég nagylány, h egyedül is tudj gondoskodni róla...

Egyébként régen sem volt ritka a 14 éves családanya (és nem csak a romáknál), csak felgyorsult az életünk, és teljesen megváltozott az életfelfogásunk (meg a törvény is...)

Ma arra nevelik az emberekt, h ne gondolkodj és még inkább ne tegyél semmit, amíg én azt nem mondom,h lehet.

Nem tudom, h ez-e a Big Americai felfogás, vagy szimplán mindenki uralkodni akar-e a másikon, de ez már egy másik történet...

2009. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

én nem ezt írtam. Nem állítottam, h ez így jó, legalábbis nekünk nem. Ez egy másik felfogás, mások, mint mi, nem kötelességünk egyetérteni vele, elvégre két különböző kultúráról van szó.


És nekem ne mondd, h bevállalod a gyereket, ha nincs rendes munkahelyed (vagyis Demszky úr megengedi), vagy anyád azt nem mondaná, h vállald be nyugodtan, majd én kisegítelek, mind anyagilag, mind a nevelésében (vagyis anyuci is megengedi). Ha nem tudsz neki mit adni enni, meg nincs mivel befűteni a lakásban, akkor te sem szülsz gyereket, elhiheted nekem. És nem tudom, te mit mondanál a gyerekednek, ha terhes akarna lenni 14 évesen, de bármit mondasz, az van a hátterében, h nem vagy elég önálló, és felnőtt, hogy gondoskodj róla. És röviden valahogy biztos így hangzana: "meg ne próbáld..."

2009. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Jó hogy nem kötelességünk velük egyetérteni, elvégre ez még Magyaroszág, magyar kultúrával. Ez kultúra meg a mayáké is az volt az apacsoké is, a cigányoknak nincs olyan. Az ha egy népcsoport nem tud emberként élni és viselkedi az nem azt jelenti, hogy az egy más kultúra csak azt, hogy vademberek.

Nyilván nem vállalok gyereket( főleg nem 29-et), ha nem tudom emberi körülmények közt felnevelni, mivelhogy gondolkodom.

2009. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ mit értesz emberi körülményke közt. Mert már az nem elég, hoyg van kajád és fűtésed, hanem kell azért az az mp3/mp4, plazmatv, net mobil, kocsi aztán panaszkodik az ember, ráfogja a gazdasági válságra..

Én tehető családból származom, de inkább kértem volna a többtízezres ajándékok helyett még egy pár testvért. Talán akkor a nagy gonddal tisztított egyátalán nem kényelmes, bazi nagy házunk nem lenne ilyen sivár.

2009. jan. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!