Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bonyolult az egyszer biztos....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult az egyszer biztos. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Volt bnőjável 1év 4hónapot jártak. De már nincsenek együtt végleg kimondták sok szenvedés után h csak barátok lesznek. A lány is már kavargat mással. és ez a srác mondta h jobban meg szeretne ismerni. De én nemtom mert mi már beszéltünk csak akkor a lány féltékenykedett a srác letiltott msn ről ezért. De most feloldott bocsánatot is kért. Mondta h nemlesz könnyű elfelejtenie a lányt de kitudja ha valakivel jól érzi magát bármi lehet. Meg mondta aztis h most nemakar még kapcsolatot csak egyenlőre kavargatni. ésmondta nekem h abból nem lenne semmi ha kavargatnánk. Mi dolgunk nem másé. Nemtom most milegyen mert nagyon bejön a srác csak az a baj h a volt bnőjét ismerem és nagyon jóóba vagyunk. De azzal a sráccal is nagyon jóba vagyok akivel a lány kavar.abból is lett már majdnem bunyó Szóval ez egy ilyen 4es nemis tudom mi mert már a másik fiúval én kavartam kb 2 buliban de a lány nemtud róla. Szóval nemtom:á segítsetek lécci. Hogyan érhetném el h esetleg több legyen mint kavarás? Ha titokzatos lennék? Vagy valami?mert télleg nagyon bejön..köszi elöre is a válaszokat!!
2010. nov. 23. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Drága először a barátnőddel kell ezt megbeszélni aztán a barátnőd pasijával majd a sráccal kell ezt megbeszélned
2010. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!