Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Párkeresés szempontjából mennyire fontos a külső/belső?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond itt, a külső a fontos, a belső csak másodlagos.
2010. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
annyi ilyen kérdés van.. inkább olvasd el azokat, úgyis mindíg ugyan azt írják le
2010. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondja h a külsö nem számit...De én mégse megyek oda egy randa csajhoz ismerkedni...És mivel válogathatok így hát a szépek közül szoktam és azok közül már számit a belsö... ;)
2010. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem az ész a legfontosabb, az értelem. Nameg fontos, hogy ne legyen kábszeres, és szeresse az állatokat, valamint ne egy munkakerülő tróger legyen. Ebből kevesebb van, mint sármos férfiből.

Külsőről annyit, hogy legyen magasabb nálam, ne egy festett, vasalthajú, fülbevalós, tetovált, fültágítós, kopasz, hosszúhajú ember legyen. Csak ennyire érdekel, más nem.

2010. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5/95 %
2010. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20:28 - Megadod a telefonszámod?
2010. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem :)
2010. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Legalább nem mondhatja senki, hogy nem próbáltam meg.
2010. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kicsit értelmetlen a kérdés mert a külsőn és a belsőn kivül mi mást lehetne nézni még?

Amúgy nekem mindkettő fontos egyoformán. Nem járnék olyannak aki belsőleg megfelel de külsőleg nem, és nem járnák olyannak aki külsőleg jó de belsőleg nulla. Külsőleg meg nem az fontos hogy mindenki szerint a legszexibb legyen hanem hogy nekem tetszen.

2010. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

De amúgy ez akkora baromság. Életem első szerelmét olyan csúnyának láttam először, hogy csak na, még meg is mosolyogtam magamban, hogy szegény, nem sok nője lehet. Erre megismerkedtünk, jóban lettünk, egy hónap múlva azt röhögtem ki, aki azt mondta, hogy csúnya, mert gyönyörű szép volt :) Ennyire számít a külső..

Azt ne várjátok, hogy a tizenévesek is így gondolkozzanak, de a felnőtt emberek már tapasztaltak ilyet elég sokszor és tudják mi az, amiről beszélek.

2010. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!