Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nekem nagyon nagyon fura....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nekem nagyon nagyon fura. Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
szóval van egy fiú barátom és nagyon sok mindent megtesz nekem.. mindent.. állandóan mondja h imád meg szeret állandóan puszilgat de nem akar kapcsolatot.. pedig mindig mondja imádlak(L) suliba is
2010. dec. 1. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Így mondja a suliban, hogy "imádlak zárójel nagy el zárójel bezárva"?
2010. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem mond msn szokta így. de suliba is mondja hogy annyira imádlak és közbe ölelget,
2010. dec. 1. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
buza,vagy csak dugni akar
2010. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vannak ilyen kapcsolatok is, mikor az ember legjobb barátja egy fiú, én is így nőttem fel..

Valóban furcsa, ahogy viselkedik szerintem ez egy baráti kapcsolat, nekem úgy jön le belőle..

De ha valóban ennyire zavar, hogy nem érted a viselkedését, még mindig a legokosabb ha beszélsz róla erről vele..másképp nemigazán tudhatod meg mit is akar valójában!

2010. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem keteselyes a dolog 1,csak barat es tenyleg ennyire szeret van ilyen nekem is van iyen baratom mar 20 eve es soha nem volt koztunk semmi sem a baratsagon kivul.2,szeretne tobbet de nem kezd a baratsag miatt mert az sokszor a baratsag araba kerul a vegen
2010. dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!