Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallgassak a szívemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgassak a szívemre?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, vagy legalább is azt hittem. A Suliban nem merek hozzászólni, de msn-en meg vagyok vele. A barátnőm kötött egy olyan fogadás féleséget, amit elvesztett, na meg kell fognom a kezét a fiúnak. Erre azt álmodom, hogy a fiú azt mondja,legyünk barátok,d ecsak azok, erre énigent mondok, felpattanok és meg puszilom egy másik simerősömet( vele különösen jóba voltam tábor alatt ,d e annak vége lett... még eggyüt is aldutunk)...most akkor hallgassak a szívemre vagy nem? Nem szeretnék 80 éves szűz nő lenni, aki egyedül hal meg a 16 macskájával. :(
2010. dec. 4. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én vagyok baromi ostoba, vagy ezt más se érti?
2010. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dollymelyo ***** válasza:
ez sajnos nekem is ködös:/
2010. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
tetszik egy fiú és nagy az esélye, hogy össze fogok jönni vele, de azt álmodtam, hogy at mondja legyünk csak abrátok , és én is beleegyezek , aztán meg puszilom egy másik simerősömet, akivel egy táborba voltam... Nem tudom mi van most, teljesen kikészültem , alapból nincs vmi nagy önbizalmam ...
2010. dec. 4. 22:38
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz álomfejtéssel. inkább a valósággal. (1. válaszoló)
2010. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, aki ilyet leír, hogy "azt álmodtam hogy" az hallgasson nyugodtan a szívére. Másra amúgysem hagyatkozhat...
2010. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ezt az ezotéria rovatba tettem volna.
2010. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a valóság, mint az álom:)
2010. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sztetoszkópra fel!!!
2010. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A kérdés komoly volt...
2010. dec. 4. 23:00
 10/12 A kérdező kommentje:
vagyis komoly
2010. dec. 4. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!