Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két utat látok magam előtt:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két utat látok magam előtt: öngyilkosság, vagy gyilkosság. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

nagyon csúnyán elbánt velem egy nő. vagyis, nemcsak velem, hanem a családdal. maradjunk annyiban, hogy ráment az összes vagyonunk. én még talán-talán talpra tudnék állni, de anyám, testvéreim, apám nem hiszem. főleg anyám. mindezt bosszúból tette (a VÉLT sérelmei miatt - elmebeteg kicsit az a céda).

két dolgot tudok tenni...

a. megölöm ezt a nőt, és/vagy a családját, lelkiismeretfurdalás nélkül, aztán magam adom fel saját magam a rendőrségen, vigyorogva.

b. életbiztosítást kötök, és elüttetem magam valami forgalmas úton.

ez van, erre van már erőm és kapacitásom.

melyiket javasoljátok?


2010. dec. 24. 22:16
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:

Egyiket sem javaslom, valamilyen megoldás csak van nem? Olyan nincs hogy nem tudtok talpra állni!!! Igen is kell hogy tudjon mindenki! MI lenne a világból ha mindenki minden sérelem után öngyilkos lenne, vagy gyilkolna?

Szerintem még gondolkozz!

2010. dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológust!
2010. dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
mielott barmit teszel menj el a rendorsegre es ezt ott is meseld el
2010. dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

ember: nincs pénzünk! elfogyott! hitel, és minden! és oké, én talpra tudok állni, de ők már öregek ehhez!

menjen a pszicho a búbánatba.

sz*rok a kékekre. soha semmit nem oldanak meg..

2010. dec. 24. 22:22
 5/58 Futurare ***** válasza:

Az agykurkász nem ad túl sok pénzt.


Rendőrség.

2010. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 Futurare ***** válasza:
Nagy sz@rba kerülsz, ha meghalasztod a nőt... csak óvatosan.
2010. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
61%
Lehet le kéne állni a k*rvázással és akkor maradna pénze a családnak...
2010. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
a fene tudja már. azt hittem, hogy ez csak mással történhet meg, nem velem...
2010. dec. 24. 22:25
 9/58 anonim ***** válasza:
Szerintem kösd össze a kellemeset a hasznossal: előbb végezz a nővel és családjával, majd magaddal. Így mindenki jól jár.
2010. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Tudod nagyon sok ember van akinek vagy alig, vagy nincs pénze egyáltalán. Nagyon sajnálom a szüleid, és téged is. Dolgozol valahol?

2010. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!