Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha meglátok 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha meglátok 1 lányt és még ne adj isten tetszik is, de nem merek hozzászólni mert összeakad a nyelvem meg attól tartok hogy nem tetszek neki mert nem vok az a kigyúrt fajta ha értitek mire gondolok?

Figyelt kérdés
19 F vok és még nem volt barátnőm tm ciki de ez van
2009. jan. 26. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem ciki.

Volt már ilyen kérdés, de lusta vagyok megkeresni a válaszok miatt, inkább írok.

Ha nem vagy kigyúrt fajta, akkor olyan lányoknál van esélyed, akiknek ez nem fontos, sőt annak akiket kifejezetten taszít az ilyen szoli-gyurma srác.

Tehát vannak ilyen lányok, eddig jól állunk.

Következő, hogy szűkíteni kell a kört. Ha valaki megtetszik meg kell tudni az ő álláspontját rólad.

Hogy tarthatsz a visszautasítástól ha még le sem szólítod, nem kezdesz el vele beszélni?

Ja igen, összeakad a nyelved. Szemezés? Dobd be szipátiafaktort, aki tetszik arra ÚGY nézz, hogy ezt észrevegye. Persze finoman. Ha látod, hogy ő is mosolyog rád, de még életedben egy szót sem beszéltetek a nevét sem tudod, már akkor is kialakult egy kontaktus, ezt kell fejleszteni.

Sok hasonló fiú eleve msnen kezd lányokkal ismerkedni, ha tetszik egy lány, és tudod a nevét, megvan az iwiw címe, ott sokszor kiírják az msn-t. Ember gondolkodj, ezt próbáltad már? Nyomás vedd fel, írásban egészen más a kommunikáció, bátran, kérdezz-válaszolj!

Mivel neked ripacs lány nem való, próbálkozz normális közegben. Tudom fura, amit mondok, de nézd meg azokat a lányokat, akikről tudhatod, sejtheted hogy még nem volt barátja, vagy semmi komoly, egyáltalán nem biztos hogy a kinézetük miatt van, lehet hogy ők is olyan típusúak mint te. Lesz olyan köztük, aki tetszik, ez egész biztos. A lényeg, semmit nem veszthetsz. Állj a sarkadra hapsipajtás.

2009. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, csak kezd el, aztán lesz önbizalmad, még ha nem is tetszel neki, semmit nem vesztesz, sőőőt, csak nyersz, akár tapasztalatot, akár önbizalmat ;)
2009. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

nem ciki. Ha neked igy jo akkor ne tordj h ki mit mond !

eloszor is ne ugy menny oda h ' hello . jarunk ? ' hanem ismred meg, legyetek baratok es utanna. 1-2 hetes procedura. Ne gorcsolj ! Gondolj arra h Te minden csajnak bejossz ! legyen onbizalmad, mert a leirtak alapjan nem sok van !

2009. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első voltam

már dolgozol vagy még tanulsz? gimi v. egyetem?

2009. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor először is tisztázzunk valamit.

Nem ciki az, akinek 19 évesen még nem volt barátnője. Jobb lett volna, ha már 14 évesen kislányokkal hálsz?

Személyes tapasztalatból is(!) mondom, hogy nem feltétlenül "az a kigyúrt fajta" kell minden nőnek... Persze, jó az, ha van kihez-mihez odabújni, de ez csak fizikai kérdés. Lehet, hogy egy izomtöltelékbe sok izom szorult, de érzelem kevés. Ezen gondolkodj el.


Most pedig. Tudom, hogy könnyen és egyben közhelyesen hangzik, de lazíts. Ha beszélgetni kezdesz egy lánnyal, ne gondolj rögtön arra, hogy vajon mit gondol, hogyan festesz, stb.

Gyakorlásnak megteszi egy olyan lánnyal is beszélgetni, akitől konkrétan nem akarsz semmit, nincs tétje a dolognak, de mégis nőből van, tehát tökéletes alany. Megismered a témákat, amiről egy nőnek érdemes beszélni, sőt pld ha van nővéred, esetleg hugod, simán kérhetsz tőlük is tanácsot.


Élesben pedig akkor már jól tudod alkalmazni a begyakorolt dolgokat :)


Fel a fejjel, semmivel nem vagy elkésve! :)

Én is ismerek 19 éves pasit, eszméletlenül érzelmes, kedves, őszinte és nem utolsó sorban helyes a srác, mégsem volt barátnője... De nem azért mert nincs teli izmokkal... :) Kérdezhetném, hol itt az igazság?

Csak türelem és jó gyakorlást! :)


famerilla.

2009. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem kifejezetten a vékony fiúk tetszenek..bár a lényeg, hogy legyen benne valami különleges.

ha pedig odajönne hozzám valaki, és összezavarodna, szerintem teljesen elolvadnék..az nagyon aranyos. ;)

2009. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... amúgy olyan szempontból szerencsés vagyok h még főiskolára járok nem dolgozom tehát a "választék" is több, ja és nincs hugom nővérem iylesmim
2009. jan. 27. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!