Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy mozgássérült srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy mozgássérült srác vagyok! Létezik olyan kapcsolat hogy egészséges, és sérült? Vagy az csak addig tart amíg az egészséges nem talál egy hozzáillőt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 06:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem ha valaki megszeret, akkor nincs olyan, hogy talál egy másik hozzá illőt, hiszen Te vagy a hozzá illő, azért szeretett beléd. Attól, hogy mozgássérült vagy, attól még nem vagy kevésbé értékes, mint akárki más. Miért ne szerethetne Beléd egy nem mozgássérült lány? Nekem van olyan ismerősöm, hogy kerekesszékes srác, egészséges lány. Sok sikert a pártalálásban!
2009. febr. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ha belédszeretnek nem azért szeretnek beléd mert egészséges vagy.

a legrondább emberbe is belelehet szeretni. az hogy beleszeretsz valakibe az nem a küldeséj mulik sokkal inkább a természetén a kisugárzásán. az eséjeid ugyananynik mint bárki másnak.

2009. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van sok olyan lány akik kimondottan az "ilyen" srácokat szeretik mert nekik valószínű nem olyan nagy az egójuk ami szerintem nagy csoda a mai srácoknál és sokkal kedvesebbek,udvariasabbak,keresni kell ilyen lányokat!Azért önbizalmad az legyen!:)Sok sikert!!!!
2009. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igenis, hogy létezik. Valószinű, hogy a hölgy azért szeret beléd, mert neki így vagy szép. És hidd el neki nem tűnik fel az, hogy milyen vagy. Elfogad ilyennek és értékeli benned. Neki egy kincs leszel. Hidd el. Tapasztalat.

(lány vok) Sok sikert!

2009. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
létezik, én ismertem ilyet, hogy a fiú kerekesszékes volt, a lány pedig egészséges..és a fiú lépett félre.
2009. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez milyen kérdés??? Alap , mindenféle kapcsolat létezik, pl mint az enyém is újpesti egy Fradistával, mozgássérült egy egészségessel ez milyen megkülönbözetés? egy ember egy másikkal, az tök mind1 ha szeretik egymást, hogy milyen a másik, épp így egészítik ki... soha ne feledd ellentétekre épül a világ is
2009. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki.Akkor lehet hogy rossz helyen keresek?Mert eddig csak az elutasítást kaptam.
2009. febr. 3. 06:36
 8/14 anonim ***** válasza:

ilyenek egyes valaszolok h le irjak az embert

en is igy vagyok mint te mozgas serult vagyok sokat agyban vagyok keveset tudok kimozdulni de megis a baratnommel vagyok egyutt 8 eve s nem hagyott el sot meg mellettem van minden percben s nagyon szeret meg mindig nem valtozott semmi koztunk mert csak 4 eve vagyok igy fel a fejjel es szerezz csajt magadnak ne nezd azt h mas mit mond diktaljon a szived neked

2009. febr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem egyáltalán nem akadály az, hogyha mozgássérült vagy! Legalább is számomra nem akadály az ilyen! Én szívesen ismerkedek emberekkel, és nem csak "egészségesekkel", nálam nincs az , hogy vele nem ismerkedek mert.... éppen tolószékben ül, vagy nem lát!

2010. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Szerintem nem azon múlik egy kapcsolat, hogy mozgássérült vagy-e vagy sem hanem azon, hogy milyen ember vagy......! Ne add fel ugy is találsz magadhoz illőt:)
2010. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!