Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok dagi, de vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok dagi, de vékony se, van egy kis husi a hasamon, és széles a csípőm! Lehet ez probléma számomra?

Figyelt kérdés
A fenekem se kicsi, de nem is nagy azt mondják rá pont jó! De a hasam zavar, föleg mikor szexre kerül a sor. És most az új barátommal is lassan odajutunk. Nem lesz gond a pocim?:$ Már fogytam így is, nem sokat, de fogytam, de több nem megy le rólam!:S
2009. febr. 3. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknak az tetszik ha egy nő nőies! És ez a nőiességre utal! Ha meg szeret, őt nem érdekli hogy nézel ki, pld engem sem érdekelne! 16/F
2009. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy probléma!!! Ha szeret a barátod és már le akarna veled feküdni, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem zavarja. Na és mi van akkor, ha nem vagy tökéletes? Senki sem az. Inkább vedd észre az előnyeidet és inkább azok jussanak eszedbe, minthogy a hátrányaidon rágódj!
2009. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

"Dehogy probléma!!! Ha szeret a barátod és már le akarna veled feküdni, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem zavarja"

Ezzel nem értek egyet. Sajnos én pont úgy jártam, hogy állítólag szeretett a fiú, nem is volt közöttünk probléma. Megtörtént a dolog. Aztán kövér lettem, narancsbőrös, kívánhatatlan... Szal a pasikon nem lehet kiigazodni. 4 hónapig jó voltam neki. Az 5.-ben meg már nem, holott a testem pontosan uolyan volt, mint előtte 4 hónappal, amikor megismert. Akkor tetszettem, aztán meg nem?????

2009. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi bajod van a testeddel?! Bár még nem láttalak, szerintem normálisan nézel ki, és abszolút nincs veled semmi baj!

Neked azok a kitomott mellu, elol deszka-hátul léc plázap.csák tetszenek, akik már nem tudják, hogy hova menekuljenek az állítólagos plusz kilóikkal, ami már anorexiához vezet?

Jaj hagyjuk már ezt a "kinek milyen az alakja" témát, ez egyáltalán nem számít!!!!

2009. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a problémád, én is elég sokszor félek ettől. Ezen te annyit tudsz változtatni, hogy 1., elfogadod magad pont úgy, ahogy vagy 2., a szex már magában jó fogyókúra =)

Ha annyira zavar, hogy a teljesítmény rovására menne(vagy így érzed), akkor pedig lámpa le, gyertyák fel =)


Üdv.

2009. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Probléma akkor lehet belőle, ha túldramatizálod. A közfelfogással ellentétben nagyon is sok pasi szereti azokat a csajokat akiknek nem zörög a csontja.

20:01-es A külalak fontos, hisz azt látod meg először, a belső értékeket csak idővel és lassan fedezed fel. És ez kb 4-5 hónap szokott lenni. Valszeg ez volt az, amit felfedezett a volt pasid és egyáltalán nem tetszett neki.

2009. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezek a problémák :D

Első előtt úgy féltem, wáá :$

De mondtam a barátomnak is, ő meg csak dícsért, hogy dehogy vagyok dagi, meg ilyenek, és így valahogy elfogadtam önmagam (: Mára meg arra is rájöttem, hogy hogyha igazán szeret, akkor így is szeretni fog, és így is tetszeni fogok neki :D Meg hogy azokkal az anorexiás kispiicsákkal csak lefeküdni akarnak a fiúk 1x azt jónapot. (Jó ez nempontígyvan, de nem fejtem most ki..)

Szóval nyugi :D Ne az ilyenekkel foglalkozz, lényeg az, hogy élvezd! (;

2009. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb férfi azt szereti, ha van a NŐn mit fogni. Hidd el, egyeltalán nem baj, ha van egy kis hasad.
2009. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!