Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az ismeretségi körötökben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az ismeretségi körötökben olyan személy aki meleg és nem kedveli a heteroszexuálisokat, heterofób?

Figyelt kérdés
Azért merült fel bennem a kérdés meg a heteroszexuálisok többsége homofób. Ez visszafele is működik?
2011. jan. 26. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Én csak azt nem szeretem, amikor a heterók a villamoson, utcán, moziban előttem nyalják-falják egymást. Ezt lehetne otthon csinálni, én se halok bele. Egyébként nem vagyok heterofób, vannak heteró barátaim is. :)


Nem gondolom, hogy a heterók többsége homofób lenne, inkább csak az van, hogy minél inkább homofób valaki, annál hangosabb, így egy törpe kisebbség viszi a prímet az ilyen témákban.

2011. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen homoszexuális ismerősöm, aki így gondolkodik. De ő homoszexuálisok közül a kisebbség (szerencsére).
2011. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 meleg ismerősöm van. Egyikük munkatársam, másik srác pedig a haveri körömben mozog és nem, nem utálják a heterókat. Még a homofóbokat sem, mert nem foglalkoznak velük.


Véleményem szerint azért, mert mindketten meglehetősen férfiasak. Értsd: nem venni le róluk, hogy melegek, így gondolom nem is érte őket atrocitás. Feminin melegeknél lehet más a helyzet.

2011. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem haverom, barátom kezd ilyen lenni, és eddig nem tudtam hogy miért, de nemrég választ adott rá.

25 éves, férfi, még soha nem volt társa, soha nem szerette senki, és le sem feküdt még fiúval. Láyok közeledtek már hozzá mert jól nézz ki, de őt teljesen hidegen hagyták ezek a próbálkozások, mindet kikosarazta.

Most viszont azt látom a magány amit érez nem másba csap át mint gyűlőletbe haragba felénk, heterók felé. Nem tudom hogy tudnék ezen változtatni, van egyáltalán rá mód hogy segítsek neki?

2011. jan. 26. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarom látatlanban megsérteni a barátod, de ha 25 éves, meleg, legalább egy fokkal szebb az ördögnél és még szűz, akkor nem a heterókkal van a gond, hanem vele. Vagy az életkörülményeivel van a gond, akadályozza valami abban, hogy ismerkedjen (szüleivel él, kisvárosban/faluban, mozgássérült, ilyesmi)?


28/meleg f

2011. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kis községben él, és elég távol a nagyvárosoktól. Próbálkozik ő de nem egy kocsi hátuljában vagy bokorban nyílvános wc ben akar dugni, 7 évig volt anno kolis és szerelmes is volt egy heteró fiúba 2 hosszú évig.
2011. jan. 26. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát így érthetőbb a dolog. Igaza van, hogy meg akarja adni a módját, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy meleg férfi Magyarországon, egy kis faluban teljes életet tudjon élni. Nem tud elköltözni valami nagyvárosba, ahol könnyebben tudna ismerkedni?


Egyébként valamennyire átérzem a helyzetét, én is voltam heteróba szerelmes, én is laktam kisvárosban - és amint tudtam, visszaköltöztem Budapestre, és örülök, hogy ezt megtettem. Ha erre neki nincs lehetősége, az gáz, de ettől függetlenül én javasolnám neki, hogy tartson ki, és próbálja elkerülni a megkeseredést. Egyszer biztosan jobb lesz...

2011. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!