Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállók, ha tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, ha tetszik, szinglik közül csak én érzem úgy, hogy ha még egy Valentin napos, szívecskés, édeskés üzenetet, reklámot, ajánló spamet, akármicsodát olvasok/kapok, rosszul leszek?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy aki éppen vadul szerelmes, ne írjon! Az írjon, aki hasonló helyzetben van, mondja, hogy nyugi vagy valami. A munkám miatt is sok sajtót vagyok kénytelen olvasni, és már irtó nehezen tűröm, hogy ezt tolják az arcomba.
2009. febr. 6. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szingli vagyok,de nem vagyok rosszul a Valentin napi képeslapoktól,spamektől...stb. Szerintem ne foglalkozz ilyenekkel.Meg ez minden bizonnyal azt is jelenti hogy te magányos vagy és szeretnél már valakit.
2009. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak te vagy így vele...Velem pár hete szakított az a fiú, akit nagyon szeretek... El sem tudom hinni az egészet...Szeretnék vmi apróságot venni vagy készíteni neki, lévén itt a valentin-nap, de már nem tehetem meg...És csak irigykedem a sok boldog párra, hogy ez nekem sosem adatik meg. Nem sajnálom tőlük a boldogságot, de szeretném már végre én is egy tartós, hosszú kapcsolat boldogságát élvezni. Így valentin-nap közeledtével viszont egyre szánalmasabban érzem magam :(
2009. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavar. Ha esetleg kapnál ilyet, valakitől biztos hogy örülnél neki.

Szerintem békülj ki a gondolattal , és adj magadnak egy esélyt ne zárkózz be, én se teszem.

Legyél boldog, ha egyedül vagy ha nem.

És ne foglalkozz vele!

Puszi

2009. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
aaaa, mindenki igy van vele, ne parazz.
2009. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. nem irigylem a boldogságát senkinek, félreértés ne essék, és amúgy jól megvagyok a helyzettel, amiben épp élek, de amikor minden és mindenki arra emlékeztet, amit a 2. válaszoló is ír.. ez nem jó érzés.
2009. febr. 6. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nyilván nem vagy ezzel egyedül! Több szingli időszakom volt, és nekem is volt olyan, hogy az orrom előtt csókolózó szerelmespároktól igen savanyú érzés tört rám. A Valentin-napi szívecskéket meg a hasonló szirupot nyálasnak tartom akkor is, ha van kapcsolatom - nem áll távol tőlem a romantika, de ebből a rózsaszín formájából kösz, nem kérek, úgyhogy több szempontból is megértelek.


A legutóbbi szingli időszakomban azonban már nem éreztem ilyen keserűen magam - akkor nemrég megismert barátnőim is azok voltak, és eszünkbe se jutott keseregni, rájöttünk, milyen jól érezzük magunkat együtt, és ez nem "pótlék", hanem akkor is szükségünk van egymás társaságára, ha valamelyikünknek van pasija. Mi nem tartozunk azon csajok közé, akik ha nincs pasi a környéken, csak unatkoznak!!! Mindenhova elmegyünk, hatalmasakat röhögünk együtt, igazi "empowering sisterhood" :D:D:D

Ne nézz hülyének, amiért ezt mondom, de nézz Szex és New Yorkot! Ne a filmet, a sorozatot! Szerezd meg, és nézd végig az egészet, többször felveti a Te problémádat is. Tedd túl magad a csillogáson, a tűsarkú cipőkön, - eleinte ez engem is zavart- mert az a sorozat annál jóval többről szól.

Végezetül: ne felejtsd el, hogy egyedül nem "fél-ember" vagy - élj a céljaidnak, fejleszd magad, ne keseregj, hanem élj tartalmas életet! A kapcsolat nem olyasvalami, ami kitejesít, hanem "hab a tortán"! Ráadásul: egyedül lenni sokkal jobb, mint egy rossz, vagy nem kielégítő kapcsolatban! Erről biztos sokat tudnának mesélni a bepunnyadt kapcsolatban élő barátnőid. És gondold végig azokat a dolgokat, amiket most megtehetsz, de ha van valakid, már problematikusabb! (Neeem, nem a Cosmóba írok, nem is szeretem, de ezek a saját tapasztalataim!) És kérlek, ne ess abba a hibába, hogy kétségbeesésedben az első pasival összejössz!!!!!

2009. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vagyok szingli, sőt, a drágámmal imádjuk egymást! :) Én mégis rosszul vagyok ettől a Valentin-napi giccsparádétól! Ha már a szerelmet "kell" ünnepelni, nem lehetne azt méltóságteljesen, vagy valami? :)
2009. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!