Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárom kedves és kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanárom kedves és kicsit tetszik is nekem, de ma egy versenyen hibáztam. Haragszik rám? És, ha igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a tanárom(aki mellesleg tetszik is nekem) nagyon kedves volt velem, derékon fogott, kaccsintott rám stb...

:)

De ma volt egy verseny... Csapat verseny, amiben nagy hibákat ejtettünk... :( Pedig egycsomót készültem a versenyre :)

de mégse sikerült :(( na lényeg, hogy most gondolom haragszik rám és sose fog megbocsájtani...:(( azaz sose fog bízni bennem....:(( Vagy nincs is okom az aggodalomra?? :( Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, de örülnék egy olyan véleménynek is, amely egy tanártól, vagy tanítótól jön..:) Köszi mindenkinek...:)


2009. febr. 9. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos én egyik sem vagyok, viszont azt meg kell értened, hogy ő akár fiatal, akár nem, ha közelebbi kapcsolatba kerülne veled, az állásába is kerülhet. Tudom, hogy egy "főnökre" mindig felnéz az ember, pláne ha az jól is néz ki, de ne várj túl sokat tőle. Lehet hogy kicsit csalódott, amiért nem sikerült a verseny, de a tanár - diák kapcsolat sosem felhőtlen. Ezt ne vedd magadra.
2009. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos nem haragszik rád, nem is csalódott, de vedd észre, hogy a diákja vagy, és nem úgy néz rád ahogy te rá!
2009. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:) Köszi szépen a válaszokat! :) Tudom, hogy nem lehet semmi köztünk, nem is azért írtam, hogy tetszik, hanem, hogy értse mindenki mennyire fontos nekem, hogy jóba legyünk...:)

Remélem hamar túl leszünk ezen is :)

még1x köszi

2009. febr. 9. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem haragszik!Amugy én is most bele szeretem az egyik tanáromba és akárki akármit mond magyarországon lehet tanár-diák kapcsolat ezt még egy másik tanár is meg erösitette:)
2009. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És nem lenne kedved megadni az e-mail címed, vagy msn címed? Esetleg írhatnál nekem az edina.anita@gmail.com e-mailcímre levelet... :) Köszi előre is :) Amm. remélem összejönnek a dolgaid :) :D
2009. febr. 9. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!