Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Szakítanátok a barátnőtökkel, ha túl kicsi a melle? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Túl kicsi alatt,tényleg nagyon kicsire gondolok, szinte semmire.

Több mint egy hónapja vagyok együtt valakivel,de még nem feküdtünk le... És iszonyatosan gátlásos vagyok a melleim miatt,úgy érzem,hogy abnormális ez a méret,és félek,hogy nem fog neki tetszeni. Eddig egyik barátomnál sem féltem ennyire ,mint most,nem tudom miért...

Folyamatosan azt látom magam körül,hogy mindenhol kibuggyanó mellek és nekem meg semmi...ettől nagyon nagy hátrányban érzem magam és tudom ,hogy mindenkinek jobban tetszik az és rosszul érzem magam emiatt,hogy én csak "ezt" tudom "adni" a barátomnak...

Köszi előre is a válaszokat.


2011. febr. 7. 16:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! Ennyire még nem bolondultam meg! Nem a mell mérete számít, hanem, hogy természetes legyen!
2011. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ismerkedtetek, a barátod nagyon jól látta, hogy milyen melled van..tudod..ruhán keresztül is meg lehet ám saccolni ezt. Szóval értelmetlen az aggodalmad ez miatt.
2011. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

már miért szakítanánk emiatt ?:D amúgy meg rakj 1 képet magadról és kitaláljuk :) az összhatás a lényeg [kép alatt azt értem h ruhában állsz :D és nem azt hogy nyaktól lefelé minden látszik ruha nélkül :D]


19F

2011. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szakítanék, nem a mellekkel járok, hanem a lánnyal! Ha szeret, nem izgatja ;)

19|F

2011. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szeret akkor úgy szeressen ahogy vagy!
2011. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy már az első percben levetkőztetett a szemével, és pontosan tisztában van vele, mire számítson. Ne izgulj.
2011. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Joco901019 ***** válasza:
Én sosem szakítanék a barátnőmmel, ha kicsi lenne a melle szerintem egy szép ragyogó bájos arc mindennél többet ér. Szerintem napjainkban már vannak olyan eljárások amivel nagyobbá lehet tenni plasztikai műtét nélkül. Nem tudom hány éves vagy, de lehet hogy későn érő típusba tartozol és még azért kicsi.
2011. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.. Szerintem ruhában nem lehet túlságosan megállapítani :SS Mert ,ha van rajtam pl melltartó,de persze nem 3számmal nagyobb,akkor a melltartót látja... Jó mondjuk az látszik,ha nem buggyan ki,de több nem nagyon. Oké,hogyha szeret így fogad el,de rossz érzés akkor is.
2011. febr. 7. 16:42
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves! Ki a fa.szt érdekel mekkora meg milyen a melled? Ha tetszel neki így se úgy se szabadulsz meg a sráctól...
2011. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
22 vagyok,nem hiszem hogy már nőni fog.
2011. febr. 7. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!