Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szerintetek miert valtozott meg a viselkedese a sracnak, miutan elmondtam neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy olyan sracnak, akinek meg soha nem volt baratnoje, hogy tetszik nekem. Semmit nem valaszolt. Ez kb 2 honapja volt. Kozvetlen miutan elmondtam neki az erzeseimet, hat kerult, ha talalkoztunk ram se nezett, csak koszont. Milt heten azonban mikor osszefutottunk koszont es mig elmennt mellettem vegig a szemembe nezett (amit azelott soha) es akarhanyszor lat koszon. Nem tudom hova tenni ezt a dolgot. Ti mit gondoltok?
2011. febr. 13. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Élőben mondtad neki, vagy írásban?
2011. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eloben akartam volna neki elmondani, de olyankor inamba szallt a batorsag, ezert maradt az MSN.
2011. febr. 13. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, ha még nem volt barátnője, hogy megijedt vagy nem tudja mit kell ilyenkor tenni vagy nem érzi azt amit Te.


Ha bevallod egy srácnak, hogy szereted vagy tetszik.. nem vagy többé kihívás számára. Szeretik a srácok, ha egy lányt meg kell hódítani, kell tenni azért valamit, hogy megszerezzék.

2011. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én két dolgon törném a fejem, ha ilyet hallanék egy lánytól. Az egyik az, hogy vajon tényleg igazat mondott -e és nem csak szívat esetleg csak nem úgy értette... (mert ez nem túl hétköznapi...)

A másik pedig az, hogy ha el is hiszem neki akkor eléggé furcsállnám a helyzetet, mert nem tudnám mi tévő legyek.. Gondolkoznék, hogy szeretném -e ezt az egészet és akkor most hogy mondjam meg, hogy én is vagy mi is van....


Most megpróbáltam beleképzelni magam egy kb 17 éves fiú agyába akinek még nem volt barátnője az életében...

Lehet nem túl életszerű amiket leírtam, de most a mai agyammal így gondolom ezt.

Most már ha tetszene egy lány és ilyet nyomna nekem kb 5 perc múlva már el is hívnám valahova, hogy komolyabban beszéljük át, mert tetszik a "gondolat":D:D De ehhez érni kell ám pár évet még a 17éves kor után.

2011. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!